42PFL6007K czy TX-L42ET5E

marcin8626

New member
Witajcie, zastanawiam się nad tymi dwoma TV, cena podobna, 4 okulary w zestawie, moze macie jakies innych faworytow tak do 3 tys? a jesli macie ktorys z tych wymienionych to prosze o małą opinie:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że ważne.
DO nasłonecznionego pokoju znacznie lepiej zaprezentuje się Philips.
 

marcin8626

New member
dobra, jade po Et5E, mam nadzieje, ze nie bede zalowal braku ambilighta, a tak pozatym to duzo ludzi narzeka na philipsa za soft, ile w tym prawdy?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jeśli planujesz serfować po menu i smart to jest uciążliwy, jeśli tylko chodzi o obraz i oglądanie to lepiej wypada niż ET5E:)
 

przemo73

New member
Bez reklam
Wczoraj oglądałem Panasa 42ET60. Duuuuużo lepiej się prezentuje niż ET5. Może warto rozważyć kupno nowego modelu?
 

marcin8626

New member
Wczoraj oglądałem Panasa 42ET60. Duuuuużo lepiej się prezentuje niż ET5. Może warto rozważyć kupno nowego modelu?

et60 ma tylko 2 sztuki okularow, a et5e 4 sztuki, pozatym wielkich roznic nie ma, philips ma miec dopiero tvn player itp, a i tak mam lapka po hdmi podlaczonego do tv. i ludzie narzekaja na soft wlasnie w philipsie i ciezko jest go kupic, ktos gadal ze philips wycofuje ze sprzedazy tv, ze nie kazda siec moze je sprzedawac
 

przemo73

New member
Bez reklam
Okulary pasywne nie są drogie, to po pierwsze. Chociaż o gustach się nie dyskutuje, to design ET60 jest "na poziomie" obecnych trendów. Wygląd ET5 jest jakby z poprzedniej epoki.

To, że Philips wycofuje się ze sprzedaży TV to jakaś bzdura jest. Ale faktycznie też to słyszałem od sprzedawcy w jednej z sieci. Uświadomiłem "fachowca" jak bardzo się myli.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
nie słuchać bzdur które opowiadają pseudo sprzedawcy. Oni gadają to co mają gadać i co jest dla nich wygodniejsze. Ja już chyba słyszałem od sprzedawców podobne bzdury o każdej marce :p
 
Do góry