42LB700V - samoistnie zmieniająca się lista kanałów

piotrekgk

New member
Witam,


Posiadam tv LG 42LB700v i mam w nim problem z samoistnie zmieniającą się listą kanałów. Otóż korzystam z lokalnej kablówki, w której mam dostępnych około 120 programów. Po automatycznym skanowaniu zrobiłem sobie listę w takiej kolejności, w jakiej mi pasuje. (Tak na marginesie to dziwne jest to, że zaczynają się one od 800 wzwyż, ale jakoś to mogę przeboleć). Chodzi o to, że jak już mam tą swoją listę i telewizor zostanie wyłączony czy to na chwilę czy to na noc, to po włączeniu kilka kanałów zmienia losowo swoją pozycję na numery powyżej 800. Skopiowałem sobie listę na usb i usunąłem z niej wszystkie kanały poza tymi 120, które mam dostępne, i wgrałem ją z powrotem do tv, ale to nic nie dało. Nadal pomimo braku wysokich numerów na liście tworzą się one same i nie wiedzieć czemu wskakują na nie kanały, które zostały w jakiś dziwny sposób przeniesione z ustawionej listy, a w ich miejscu po prostu robi się przerwa np. 41, 42, 44. Czy ktoś może wie w czym jest problem i jak go naprawić? Może jest jakaś opcja blokująca ruch kanałów?
 

pierwszyy

Member
Zmiany robisz na liście "głównej"? spróbuj stworzyć listę "ulubionych", wrzucić do niej wszystkie (bądź wybrane) kanały i tam ustawiać kolejność, numeracje kanałów - lista ulubionych nie powinna się zmieniać po wył. tv.
 

piotrekgk

New member
Robię to na głównej liście. A lista ulubionych kanałów włącza się wraz z uruchomieniem telewizora czy trzeba ją uruchomić za każdym razem?
 

Duracel

New member
Kolego, czy uporałeś się z problemem? Mam podobnie z 32" LG i kablówka w Pruszkowie.
Niektóre kanały potrafią przestawić się tak, ze dwa występują pod tym samym numerem.
 

fernand

New member
Wchodzimy - ustawienia-szybkie-kanały-strojenie kanałów-(tryb programu satelita)-aktualizacja listy programów satelitarnych- Wył.
 
Do góry