40W605, 42W705 a może coś innego?

Arathefu

New member
Witam,
Planuję zmienić telewizor do grania i od szukania mam już kompletny mętlik.
Telewizor będzie mi służył do grania, głównie na PS4. Obecnie mam UE40H5303 i jakość obrazu jest... taka sobie. To co mnie najbardziej drażni, to motion blur w grach (nie, nie software'owy). Mam zamiar go oddać bratu, a samemu kupić coś do gamingu.
Chciałbym coś 40"-42", do 2000 złotych, co będzie nadążało za szybkimi ruchami kamerą w grach (żadnego smużenia czy input lagu). Gram w raczej ciemnym pokoju, więc chciałbym też coś o dobrej czerni (ostatecznie niech będzie przyzwoita i równa, zapalę lampkę).
Na 3D, WiFi i innych bajerach mi nie zależy. Dźwięk puszczam po DAC, więc to też mi dynda.
Wybrałem wstępnie 42W705 i 40W605. Skłaniałbym się raczej ku 40"; nie będę musiał zmieniać ustawień uchwytu, widziałem go na żywo, ma ponoć full led backlight (a nie edge jak 42") i jest trochę tańszy.
Doradźcie który lepszy, ew. w czym który jest lepszy.
Albo jeśli macie własne typy to podajcie. A jeśli w tej kwocie nie znajdę nic, co uzasadniałoby zamianę Samsunga to też napiszcie, brat będzie się kisił na CRT ;)
Z góry dzięki.
 

Johny B

New member
Ja do gier zakupiłem Sony 42829B, na razie spisuje się znakomicie, żadnych smużeń itp, input lag ok 20 ms. Podłączony do Xbox One. Jeśli nie zależy Ci na 3D to możesz śmiało kupić 705B, jest to TV z najniższym input lagiem, z tego co czytałem to bardzo dużo ludzi kupuje go dla gier i ma dobre opinie.
 

rekon

New member
a ja planuje tv nie do grania i zastanawiam sie nad 42w829, tylko nie wiem czy jest sens go kupowac bo 3d nie mam zamiaru ogladac, ale grac na konsoli rowniez wiec moze lepiej kupic 42w705? chodzi mi wylacznie o jakosc i ostros obrazu rowniez przy szybkich ruchach na ekranie(829 ma xr400 a 705 xr200hz, jest zauwazalna jakas roznica? wiem ze oba maja 50HZ odswierzanie natywne). Ktos......, cos.....??
 
Do góry