40RL838 - problem z niektórymi funkcjami internetowymi

luktal

New member
Od dłuższego czasu podglądam forum, teraz przyszedł czas na pierwszego posta.

Mam kłopot z moim 40RL838 dokładnie z usługami, może brać forumowa może mi coś poradzi:

Youtube - podczas uruchamiania wisi logo youtube i nic poza tym. W ogóle się nie uruchamia. Zaraz po zakupie zadziałał, potem nie testowałem - teraz przyszedł czas na głębsze testy (miesiąc od zakupu) i taki klops.

Toshiba places:
Onet VOD - ogólnie chodzi ładnie, nie zrywa - oglądałem już kilka seriali/programów. Jednak wejście w zakładkę "Filmy" kończy się komunikatem: "Wystąpiły problemy z pobraniem danych lub połączeniem z siecią" i nie da się w ogóle jej odpalić. Filmy proponowane za to (pierwszy ekran zaraz po uruchomieniu) odpalają się i też ładnie chodzą.

Gazeta.pl - wisi cały czas czerwone kółko się kręcące.



Dodatkowo natknąłem się na:
pl.consumer.toshiba.eu/pl/articles/standard/Toshiba_Places

Gdzie jak byk jest IPLEX.PL u mnie w TV nie ma:( - jest on może tylko w niektórych modelach?
 

arko07

New member
Co prawda mam TL838 ale problem jest podobny.

Jeśli chodzi o YouTube to powinna pomóc aktualizacja softu lub zmiana DNS na google.

Toshiba Places i Onet VOD :mam identyczne objawy.
Gazeta.pl tak samo.

Iplex.pl również nie mam i nie wydaje mi się że zależy to od modelu tv, po prostu nie dodali tej usługi jeszcze do Toshiba Places.
 

paeru

New member
Bez reklam
Wszystkie te usługi są nowe i pozostają w fazie beta - Toshiba nie wydała jeszcze oficjalnego powiadomienia o ich pojawieniu się. Wiem, skoro są to powinny działać, ale niedługo powinno być wszystko OK. Ważne, że cokolwiek się dzieje.
 

luktal

New member
Jeśli chodzi o YouTube to powinna pomóc aktualizacja softu lub zmiana DNS na google.

Już tych opcji próbowałem ale niestety nic to nie dało :( soft jaki wrzuciłem to RL838_v6.4.S2.1 - najnowszy jaki udało mi się znaleźć.

Czyli trzeba czekać :( - Jeśli chodzi o Onet VOD pocieszające jest to, że filmy można obejrzeć z wyszukiwarki.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Spróbuj wejść na YouTuba przez Toshiba Places, jeśli nic innego nie pomaga.
Ktoś kiedyś pisał, że w serii UL po jakimś updacie z menu zniknęło YouTube - było tylko w portalu.
 

luktal

New member
Niestety u mnie gdy próbuje wejść do youtube przez Toshiba Places otrzymuje komunikat by wchodzić z menu i instrukcje jak to zrobić.
 

arko07

New member
Spróbuj jeszcze przyciskiem QUICK na pilocie (jeżeli jest w modelu RL). U mnie po którejś aktualizacji YouTube uruchamiało się tylko w ten sposób.
 

robsonbyd_77

New member
U mnie TV 46WL863 też jest problem z usługami Toshiba Places:

Iplex nie ma wcale, chodź oficjalnie Toshiba podaję informację na stronie internetowej o iplex w PLACES
VOD.pl - otwiera się, ale nie odtwarza żadnych treści - czarny ekran
TUBA.fm - jak wyżej
WP.TV - działa
GAZETA.PL -działa
 
Do góry