40L7335 Nie zapamiętuje ustawień

Kucharp

New member
Witam. Mam taki problem że, Tośka po odłączeniu zasilania z gniazdka wraca do standardowych ustawień obrazu. Najbardziej przeszkadza mi to że ClearScan ustawia się na "wysoki".
Czy można coś z tym zrobić.
Pozdrawiam.
 

firekage

New member
Bez reklam
Updejt firmware? Swoją drogą, imho support tego telewizora to żart. Strona polska robi przekierowanie do angielskiej, by móc zadać pytanie...firmware poprawiające jego działanie dostępne tylko ze strony supportu niemieckiego - porażka. Obraz świetny, czerń głęboka (tylko ten momentami widoczny clouding przy braku źródeł światła) i świetny support...następny zakup raczej nie bedzie tego producenta. Ba, nawet w instrukcji nie ma słowa o wspieranych napisach...oficjalnie nie wspiera żadnych...
 

firekage

New member
Bez reklam
Proszę:
Toshiba :Download Centre

Kod:
http://www.dl.toshiba.com/tsb-dtv/NA/GB/EN/40L7333DG.html
Tak, t jest 7333DG, Twój to 7335DG. To są te same modele, 7335DG różni się nazwą***bowiem masz dodane 2 pary okularów 3D.

Przy okazji, najlepszy motyw: system w trakcie aktualizacji informuje, że po zakończonej instalacji nowego firmware'u, sam się***uruchomi od nowa. Nic bardziej mylnego - największy debilizm związany z tym telewizorem. Po updejcie, oczywiście, najlepiej odczekać tą minutę dla pewności, należy...o zgrozo, wyjąć wtyczkę z gniazda sieciowego. Coś takiego może nieodwracalnie uszkodzić telewizor, ale widać, że support firmy wie co robi (najlepsze jest to, że ludziom właśnie po czymś takim potrafi paść***całkowicie - nawet komentarze na stronie euro agd o tym samym mowią).

Zauważyłem kolejną ciekawą rzecz, odnośnie forum - wstawia zakropkowanie, autocenzurę, na normalne, polskie słownictwo, które nawet z wulgaryzmami nie ma nic wspólnego. Dobre.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
No cenzura często źle działa na forum, ale pewnie przed zmianą na nowy silnik forum vbulletin 5.x nic się nie zmieni.
 
Do góry