40ex500 40ex503 Anglia

loowoo

New member
Mieszkam w Anglii przymierzam sie do kupna telewizora 40ex500, szukam po necie i tylko widze 40ex503 wiem ze on ma DVB-T2 freeview HD tuner, ale ja i tak podlaczam tylko konsole poprzez HDMI i w pozniejszym czasie system naglasniajacy i jest mi to zbedne.

40ex503 kosztuje tutaj 650Funtow po przeliczeniu okolo wychodzi 2950-3100pln.
W polsce za 40ex500 ktory nie ma tego czego ja nie potrzebuje zaplace 2600, a niby tam jest taniej, tyle ze DVB-T2 freeview HD tuner ma, ktorego i tak nie bede uzywal bo Freeview nie ma w mojej okolicy

Tutaj moje pytanie czy znacie jakies tanie sklepy w UK, czy kupic jednak ten ex503?
Wsumie nie mam wyboru, ale moze cos sie znajdzie ^^


Ceny patrzylem na amazon co uk i dixons co uk cena 650f (przesylka gratis) Widzialem za 600, ale przesylka 30f i tak

No i tak inaczej na temat, jaka seria jest lepsza EX czy NX? W tej samej cenie widze NX503
 
Ostatnia edycja:

slawko_23

New member
Bez reklam
W PL jest NX500 ale to jest słabszy model, nie ma Bravia Internet Video, ale też ma słabsza elektronike bo Bravia Engine 2 i nie ma 100Hz Motion Flow, tak więc bierz 40EX503. :)
 

K.A.J.

New member
W różnych krajach mogą występować różne modele bądź zmienna numeracja. Ogólnie seria NX jest serią "wyższą". Posiada nowy design (Monolith), podświetlenie Edge Led. Lecz jeśli porównywać modele EX500 do NX500 to EX spisze się lepiej. Posiada 100Hz, BraviaEngine 3 co lepiej się spisze niż 50Hz, BraviaEngine 2.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Mieszkam w Anglii przymierzam sie do kupna telewizora 40ex500, szukam po necie i tylko widze 40ex503 wiem ze on ma DVB-T2 freeview HD tuner, ale ja i tak podlaczam tylko konsole poprzez HDMI i w pozniejszym czasie system naglasniajacy i jest mi to zbedne.

40ex503 kosztuje tutaj 650Funtow po przeliczeniu okolo wychodzi 2950-3100pln.
W polsce za 40ex500 ktory nie ma tego czego ja nie potrzebuje zaplace 2600, a niby tam jest taniej, tyle ze DVB-T2 freeview HD tuner ma, ktorego i tak nie bede uzywal bo Freeview nie ma w mojej okolicy

Tutaj moje pytanie czy znacie jakies tanie sklepy w UK, czy kupic jednak ten ex503?
Wsumie nie mam wyboru, ale moze cos sie znajdzie ^^


Ceny patrzylem na amazon co uk i dixons co uk cena 650f (przesylka gratis) Widzialem za 600, ale przesylka 30f i tak

No i tak inaczej na temat, jaka seria jest lepsza EX czy NX? W tej samej cenie widze NX503

w ostatnim zdaniu napisałeś o NX 503 no to masz różnice.....
 
Do góry