40ES8000 - problem z WiFI

zzabek

Member
Nie ponieważ mam kilka metrow od internetu. Problem jest w tym, ze albo nie widzi 5Ghz, albo nie może się zalogować do 2.4 ale jak się zaloguje to na chwilkę. Nie problem, ze nie działa w nim internet ale chodzi o to, ze jest problem z fizycznym polączeniem/zalogowaniem do routera.
Jednak radzę połączyć na próbę kablem [kupić lub zrobić kabel] bo może masz źle skonfigurowany router. Czy do tej pory było OK? Czy wymieniałeś router?
 

Puniek

New member
Jednak radzę połączyć na próbę kablem [kupić lub zrobić kabel] bo może masz źle skonfigurowany router. Czy do tej pory było OK? Czy wymieniałeś router?
Od 2,5 roku na tym routerze chodzi. Nic nie zmieniałem a inne urządzenia z nim działają ok i jego jestem pewien. Czasmi mi sie do niego loguje ale zwłaszcza jak go ustawię blisko tv. No i jeszcze to, ze TV przestał widzieć 5Ghz (czasami widzi ale wyjątkowo) choć roter stoi 3,5m od TV a zawsze działał własnie na 5Ghz
 
Ostatnia edycja:

zzabek

Member
Od 2,5 roku na tym routerze chodzi. Nic nie zmieniałem a inne urządzenia z nim działają ok i jego jestem pewien. Czasmi mi sie do niego loguje ale zwłaszcza jak go ustawię. No to, ze TV przestał widzieć 5Ghz (czasami widzi ale wyjątkowo) choć roter stoi 3,5m od TV a zawsze działał własnie na 5Ghz

Jeśli było wszystko OK. To na 100% tylko wymiana karty wi-fi.
 

Puniek

New member
Witam!
No więc płytka/moduł dotarła. Jestem już po wymianie. Wszystko działa ok tzn widzi obie sieci 2.4 i GHz i loguje się. Dziękuje bardzo za opisy i porady bo dzięki temu odważyłem się :)
Szczególne podziękowania dla kolegi "zzabek"
Jeszcze raz dzięki wszystkim.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry