40' do 1800 zł

baartek

New member
Witam, szukam TV ok 40 cali bez SMART TV. Telewizor głównie do oglądania meczów i filmów z komputera, często poprzez nc+ GO, okazyjnie jakieś gry. Przede wszystkim zależy mi na tym, aby nie było problemu z obrazem podczas meczów, np smuga po piłce, nie wiem czy jeszcze takie problemy potrafią wystąpić. Prawdopodobnie podłączę do niego też TV naziemną lub jakiś mały pakiet kablówki, ale to ma niższy priorytet. Fajnie by było jakby znalazło się coś tańszego, niż max kwota. TV głównie będzie używany po południu/wieczorem, pokój ma okno na wschód, odległość do 4 m.
Z góry dziękuję za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tylko te są 100Hz.
Tańsze masz 50Hz :
Philipsa 40PFH 4101
Sony 40 R450
Samsung 40j 5500
 

baartek

New member
ok, a więc pytanie, czy te 50 Hz to jest taka zauważalna różnica, która będzie powodowała dyskomfort?
 
Ostatnia edycja:

baartek

New member
Ciezko powiedziec, bo wynajmuje mieszkanie i to się może zmieniać, równie dobrze mogą być 2 ale też 4m
 
Ostatnia edycja:

baartek

New member
Edytowalem poprzednia odp , mogą to być równie dobrze 2 jak i 4 metry, bo w sumie jeśli postawie w salonie połączonym z kuchnią to będzie bardziej 2
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zupełnie zmienia ocenę.
Przy 2 metrach żeby nie widać szarpania obrazu powinno być jednak 100Hz. Wybór należy do Ciebie.
 

baartek

New member
Chciałem odświeżyć temat, dopiero teraz będę kupował TV, po przeprowadzeniu się do nowego mieszkania już wiem, że odległość to ok 2 m, a do tego bardzo ważne będą kąty. Aktualny budżet to ok 2000 zł, skłaniam się ku LG 42LF652v, czy to będzie najlepszy wybór?

Jeszcze pytanie o sklep, gdzie najlepiej kupić, żeby mieć pewność, że telewizor nie jest np powystawowy? w Komputroniku jest najlepsza cena, ale TV przez miesiąc na wystawie
 
Ostatnia edycja:
Do góry