3Dfury czyli 3D możesz mieć na każdym dowolnym telewizorze .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
3Dfury czyli 3D możesz mieć na każdym dowolnym starym telewizorze .

Fancy 3D, bez zmiany telewizora ?
Firma 3Dfury obiecuje, że taką jakość zapewniają jej nowe urządzenia.
Czyli trójwymiar na dowolnym TV, monitorze lub projektorze.
To będzie działać?


3Dfury_news_b_91636.jpg


Ci, którzy niedawno kupili telewizor i nie mają 3D a chcą od czasu do czasu pochwalić się jakością 3D przed sąsiadami będą teraz mieli taką możliwość.
Mało tego daje to nadzieję wszystkim posiadaczom cudownych jakości obrazów w modela Kuro Pioneera czy SV 685 Toshiby.


Konkretne lekarstwo nazywa się : 3Dfury.
Ten mały sprzęt zaprojektowany przez twórców HDCP Stripper "HDfury" jest podłączony między źródłem za ekranem . Emituje obraz 3D i przy pomocy okularów 3D pozwala przekształcić dowolny obraz 2D w3D na Twoim telewizorze.


3Dfury komplet ma kosztować 350 euro.
Dostępne mają być od 15 lutego.

dday.
 

supmario

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ma szanse to działać ze wszystkimi TV (np. starszymi Samsungami LED)? A jakie okulary do tego? Koncepcja dość ciekawa!
 

JackS.

New member
Bez reklam
Ma szanse to działać ze wszystkimi TV (np. starszymi Samsungami LED)? A jakie okulary do tego? Koncepcja dość ciekawa!
Koncepcja ciekawa, ale cena chyba zbyt wysoka. 350 EUR, to około 1500 zł. Za niewiele więcej kupisz już cały 42 lub 43-calowy telewizor 3D. Producent tego urządzenia za dodatkowe 99$ oferuje okulary ze sterowaniem radiowym i emiter do nich za 49$.
 

Dante32

New member
Hmm a co z filmami ktore juz sa w 3D puszczanami np przez kompa - standard SBS ... to urzadzonko przekaze obraz na TV i bedzie normalne 3D jak na przystosowanym do tego TV ?
 

broda1725

New member
Bez reklam
Manta wypuściła podobne urządzonko ale niestety trzeba to oglądać w okularach dla daltonistów (RED/BLUE). Ale cena ciekawa ok 350zł.
 

majette

New member
zapowiada się nieźle,zamówiłem to w przedsprzedaży, niestety opóźnia im się wysyłka ,chce to podłączyć do projektora panasonic PT AE4000,szkoda mi wymieniać prawie nowy super projektor full hd,z którego jestem baaardzo zadowolony na 3d i dopłacać drugie tyle/chociaż ma lepsze paramertry/,a chciałbym w swojej sali kinowej poogladać w 3d więc mi się opłaca bo koszt nowego panasa 3d ok.12000, a tak dopłacę niecałe 2 tys zł,pozostaje pytanie jak to będzie działało...
 

majette

New member
sprzecik działa super, polecam zwłaszcza dla osób ,które tak jak ja kupiły bardzo dobry projektor full Hd ale nie 3d , po podłączeniu przejściówki mamy projektor 3d
 
Do góry