3D do 2800 proszę o pomoc

Call_me

New member
Hej.

1. Odległość od ekranu: Ok. 2-3 m.
2. Jak słońce świeci w pokoju: Z prawej strony tv lub na wprost
3. Jak duży jest pokój: Ok. 20m2.
4. Preferowana technologia: LCD.
5. Jaki masz obecnie telewizor: Jakiś Sony 40" z niższej półki (rok temu kupiony za 1800zł)
6. Jakie programy najczęściej oglądasz: Sport, filmy
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: troche w dzien, troche wieczorem, ale głównie nawet jeśli w dzień to staram się po ciemku
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: Bez
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny: Raczej ostry.
10. Matryca błyszcząca czy matowa: nie wiem
11. Preferowana wielkość telewizora: preferowałbym 46-50, i im bliżej tej 50 tym lepiej
12. Preferowana marka: Raczej nie mam, chociaż unikałbym Sharpa, Toshiby, a jakiś Kruger&Matzów to już w ogóle
13. Czego nie lubisz w telewizorach: Smart TV musi działać szybko, poprzednie Sony miało problemy z czytaniem pewnych formatów z pendrive'a. Tzn, filmy z mkv nie odpalały za sprawą braku kodeków dźwiękowych. Zastrzele się, jeśli spotka mnie cos podobnego, np. nie bedę mógł odtworzyć ściagniętych filmów w 3D
14. Jakie urządzenia będą podłączone: dekoder polsatu, PS3, dysk zewnętrzny lub pendrive
15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 33% konsola, 34% telewizja, 33% filmy HD/3D
16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: Również z kątów
17. Czy ważne jest wifi: tak.
18. Czy będziesz korzystać z widgetów: raczej tak
19. Czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora: tak
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla, Iplex, tvscreen - VOD: Tak
21. Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami: Tak, ale to nie wymóg
22. Ma mieć 3D: Koniecznie ;) Głownie dlatego chce się zdecydować na nowy TV. Musi działać jak najlepiej. Oczywiscie pasywne.
23. Ma mieć slot na karty SD: Niekoniecznie
24. Ma mieć tuner DVB-C: Niekoniecznie
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: HDMI - PS3, dekoder; USB - dysk zewnętrzny/pendrive, moze w przyszłości klawiatura. Także dobrze by było gdyby były przynajmniej po 3 HDMI i USB, choć jakos przeboleję mniejsze ilości na rzec lepszego obrazu.
26. Jaki masz sygnał: CyfrowyPolsat
27. Ile programów HD: Kilkanaście
28. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: ok 6h
29. Ma stać czy wisieć: Na chwilę obecną stać
30. Rozdzielczość: FHD lub wyżej.
31. DVB-T: Może się kiedyś przydać
32. Na czym najbardziej Ci zależy: Jak najlepsza jakość 3D, szybki smart tv, dobra czerń (lubię oglądać po ciemku), dobry obraz filmów w HD, ale też kanały SD ze zwykłej telewizji zeby wyglądały w miarę ogarnięcie. Lubię gadżeciki, więc dobrze żeby miały dodatkowy pilot w zestawie itp.
32. Ile osób ogląda: Tylko ja, góra dwie osoby
33. Klasa cenowa: 2800zł, góra 3000, lecz TV muszą być w tych cenach w sklepach RTVeuroAGD bądź MediaExpert (warunek konieczny)

Moje typy:
Panasonic TX- 47AS650E
Philips 47 PFH6309/88
Samsung 48H6400
LG LB670V

Obraz w sklepie do tej pory widziałem tylko na LG. Proszę podpowiedzcie coś i od razu argumentujcie dlaczego tak a nie inaczej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem, czemu warunek koniczny skoro kupisz taniej .
Ale do tych potrzeb to Panasonic 47AS650 .
Jako członek forum masz specjalną ofertę , kalibracja gratis i radyjko gratis.
 
Do góry