3D Demo/trailer

kinky

New member
Witam!
Zakupiłem rodzicom Toshibę 40TL939, chciałbym sprawdzić działanie 3d, ale nie z konwersji 2D-3D, a z oryginalnych materiałów podanych przez USB, zakup BlueRay 3D w planach dopiero.
Czy gdzieś można LEGALNIE ściągnąć demo/trailer żeby sprawdzić jak to wygląda, czy wszystko działa, mam jeszcze kilka dni na ewentualne zwrócenie tv.
Oczywiście użyłem opcji szukaj, ale nie znam się na tym, tv ma okulary aktywne, technologia migawkowa zdaje się to nazywa, nie wiem jak to powinno na tv wyglądać, w formacie SBS czy...? No właśnie, jeśli piszę bzdury to sorry, laik jestem :oops:
Nie chcę naruszać regulaminu, pirackich linków ściągać itp, może któryś z producentów udostępnia takie trailery/demo, Toshiba raczej nie.
Z góry dzięki...
 

kinky

New member
Dzięki, działam już ;-)
Większość filmów na YT jest w formacie SBS, kiedy włączam w tv konwersję 2D-3D nie dzieli obrazu na pól tylko jest "rozmyty".
Jaki jest właściwy format 3D na tym tv?
 

kinky

New member
Nie o to chodzi, że tak puszczam te filmy, jeszcze nie próbowałem, może źle się wyraziłem.
Chciałem zobaczyć tylko jak wygląda obraz na tv przy konwersji, był "rozmyty".
W technologii pasywnej, jest chyba coś w rodzaju cieni, jak kiedyś przy okularach i zdjęciach w gazetach, takie tam, promocyjne gadżety reklamowe.
Dobrze rozumiem, że w technologii aktywnej tv i okulary będą "czytać" obraz zarówno podany jako SBS czyli ekran podzielony na 2 obrazy dla każdego oka jak i przy konwersji jako "rozmyty"??
Oglądałem zarówno pasywne 3D na LG jak i aktywne na Panasonicach w marketach, nie pamietam żeby obraz był podzilony na pół, stąd moje pytanie jak powinien on wyglądać, ergo - jakie demo zaaplikować, aby sprawdzić działanie 3D na tej Toshibie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry