37PFL7662 nie mogę znaleźć kanałów DVB-T, Warszawa-sygnał idealny

ppoi

New member
Witam. Posiadam TV Philips 37PFL7662, ostatnio podłączyłem antenę do odbioru kanałów naziemnych cyfrowych DVB-T i okazuje się , że przy idealnym sygnale z anteny, po wprowadzeniu w munu głównym funkcji(wyszukiwanie) TV nie przeszukuje kanałów, tylko od razu pokazuje komunikat "znalezione usługi cyfrowe: 0".
Dodam, że zaraz po zakupie TV i przełączeniu na cyfrowy odbiór TV, próbowałem znaleźć kanały DVB, ale logiczne, że wtedy nie znalazł ich ponieważ nie podłączyłem anteny cyfrowej (ale element samego strojenia występował).
Teraz po próbie instalacji programów sytuacja jest jak w opisie powyżej czyli wynik strojenia 0.
Proszę o pomoc.​
 

ppoi

New member
Cytuje ze strony Philips opis litery D.
"Także w czerwcu Philips wprowadzi model 37PFL7662D o przekątnej ekranu 37 cali i o panelu Full HD - 1920x1080p. Zgodnie z nową stylistyką Philips czarna obudowa ma bardzo wąskie krawędzie, dzięki czemu urządzenie doskonale się prezentuje. Tak jak inne modele Philips wyposażony jest w technologię Pixel Plus. Litera D na końcu nazwy oznacza, że został on wyposażony we wbudowany tuner do odbioru telewizji DVB-T. "
Czyli oznacza ona wbudowany tuner TV naziemnej DVB-T. TV ten z tego co się orientuje ma kompresję MPEG-4 którą nadaje TVP.
 
Do góry