37cali Sony ex500 vs Samsung c650

Maaaniek25

New member
Witam
Proszę o rozstrzygnięcie który powyższy model jest lepszy. W grę wchodzi raczej tylko 37 cali.
Odległość od ekranu 2,5-3m. Przeznaczenie to głównie kablówka SD, z kompa Divx i mkv oraz konsola PS3 wraz z Bluerayem.
Wiem, że na korzyść C650 przemawia odtwarzanie mkv, ale jeśli podłączy się kablem tv pod wifi do kompa to i z sony można odpalić mkv. Proszę o wasze oceny i uwagi.
 

Picuszek

New member
Nie da się jednoznacznie powiedzieć który z nich jest lepszy. Jedyne co wiem na pewno to to że C650 oprócz lepszej obsługi multimediów ma również lepsze kąty oglądania. Moim zdaniem powinieneś wybrać ten TV którego marka bardziej ci pasuje i tyle.
 
Ostatnia edycja:

Ares78

New member
Witam
Proszę o rozstrzygnięcie który powyższy model jest lepszy. W grę wchodzi raczej tylko 37 cali.
Odległość od ekranu 2,5-3m. Przeznaczenie to głównie kablówka SD, z kompa Divx i mkv oraz konsola PS3 wraz z Bluerayem.
Wiem, że na korzyść C650 przemawia odtwarzanie mkv, ale jeśli podłączy się kablem tv pod wifi do kompa to i z sony można odpalić mkv. Proszę o wasze oceny i uwagi.

A czy 37 cali jest uwarunkowane umiejscowienie telewizora w jakiejś wnęce ewentualnie na regale etc.? Jeśli nie to dla odległości od 2,5 m spokojnie możesz pozwolić sobie na 40 cali i chyba to byłoby najbardziej optymalne- cenowo między 37 calowymi wersjami, a 40" jest różnica około 200zł. Druga sprawa nie wiem czy coś się zmieniło w przypadku drugiego modelu, ale warto spojrzeć również na matryce w ex500 na 100% zastosowano półmat także ilość odbić w takich sytuacjach jest ograniczona, w przypadku matryc błyszczących rolety i odpowiednie umiejscowienie telewizora to podstawa.
 

Maaaniek25

New member
Dzięki za wasze odpowiedzi. Faktycznie model z lustrem bardzo by mi przeszkadzał, a nie zwróciłem na to uwagi wcześniej. Wybrałem Sony 40ex500 w promocji bez vatu za 2600zł w Saturnie, dzięki:)
 
Do góry