37"m70

Piotron

New member
W opisie tego TV napisane jest: "100 Hz Clear Motion Drive"
czy to oznacza ze on jest 100Hz ? Czy to tylko chwyt marketingowy?...

Jak się ma ten TV do 40"S70?
Przekątne mają zbliżone, dlatego interesuje mnie głównie jakość. Czy ktoś miał możliwość porównania tych modeli, zwłaszcza na sygnale z kablówki?

Pozdrawiam
 

Piotron

New member
ok, dzięki za link...
Pozostaje pytanie o Wasze opinie na temat tych modeli w kontekście pracy z kablówką. O modelu 40S70 są praktycznie same dobre opinie, natomiast co do 37M70 niewiele mozna przeczytać (chyba ze nie potrafiłęm tego znależć..)

Pozdr.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Co do S70 i kablówki. Mam UPC i starsza wersje tego TV czyli S60 i jestem miło zaskoczony jakoscią obrazu. Mam też N-ke i powiem szczerze, że róznica jest taka ze N-ka trochę wygładza obraz ale mój teść co ma słaby wzrok nie widzi róznicy. Ja widze, że jest lepiej na korzysc N ale naprwade nie jest to jakas olbrzymia róznica.
 

macek

New member
Bez reklam
Witam czy masz problemy z dzwiekiem w n po hdmi poprostu zastanawiam sie nad n tak jak kiedys pisalem i niewiem czy warto w sumie to tylko dla programów HD obecnie mam cyfre+ pozd.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
macek napisał:
Witam czy masz problemy z dzwiekiem w n po hdmi poprostu zastanawiam sie nad n tak jak kiedys pisalem i niewiem czy warto w sumie to tylko dla programów HD obecnie mam cyfre+ pozd.
Tak jesli chodzi o dzwięk to po hdmi sie haczy. Dlatego podłaczyłem sobie dodatkowo kabelek kompozyt audio do tv i swiatłowód to amlitunera. Dzieki temu wszystko smiga bez problemu. czy warto zakłądac n-kę? hm najpierw kup tv i zobacz czy ci odpowida kablówka. Jeśłi bedzie Ci przeszkadzac takie lekkie mrowienie na ekranie tak jak mnie to problem ten załatwi N-ka. Uwazam ze na kablówce obraz jest zblizony do crt a na N-ce duużo lepszy niz crt ale musisz poczytac intrukcje obsługi bo na fabrycznych ustawieniach obraz nie jest ładny.
 
Ostatnia edycja:

Tubass2

New member
Witam
Ztego co się orientuje to w zeszłym roku byla chyba jedna dostawa i rozdrapali ja po studiach ponoć na n-ce extaza:rolleyes: ale... wlaśnie czekam na dostawę mam nadzieję że w ty tygodniu go dopadę:cool: to stwierdzę osobiście czy gra tak z....cie,powinno być dobrze ma najbardziej rozwiniętą elektronikę w JVC Polska mowią że to NAJWYŻSZY model
 

rafaello

New member
Witam,

prośba o ocenę, czy żeczywiście te 100 Hz coś daje ...

Ciekawe czy jest 37 M70 SU (srebrna ramka).

ps. A może warto poczekać na 120 Hz --> LT-37LC95 ?


pzdr,
Rafaello
 

RolphusX

New member
rafaello napisał:
Witam,

prośba o ocenę, czy żeczywiście te 100 Hz coś daje ...

Ciekawe czy jest 37 M70 SU (srebrna ramka).

ps. A może warto poczekać na 120 Hz --> LT-37LC95 ?


pzdr,
Rafaello

Witam
Moim skromnym zdaniem 100Hz Clear Motion Drive daje i to dużo. Po przesiadce z 32 CRT Philips 100Hz, PixelPlus itd., itp. na JVC 37M70 pogorszenia się obrazu ruchomego nie zauważyłem.
Co do "120Hz" - cytat z instrukcji 37M70 "Gdy obrazy są nadawane z częstotliwością 60 ramek na sekundę (60Hz), uzyska się obraz o częstotliwości 120 ramek na sekundę." Sytuacja taka występuje np. w USA.

Pozdrawiam - zadowolony użytkownik JVC 37M70
 
Do góry