37-40" - czym się kierować?

Leonek7

New member
witam,

Poczytałem i muszę powiedzieć, że już nie wiem czym się kierować. Prośba, żeby coś polecić :wink:
Oglądać będę z odległości 230-260 cm więc chyba 37 cali, max 40 (muszę się przejść do jakiegoś marketu, żeby stanąć i zobaczyć).
70-80% to będą filmy (Bluray, mkv, czasem dvd/divx), reszta mecze w TV. Grania na nim nie będzie, więc czy to będzie 50Hz czy 100 chyba nie ma znaczenia. Tak samo nie ma znaczenia obsługa wi-fi, porty usb, kart pamięci (to mi załatwia odtwarzacz). Dźwięk - będzie podłączony do amplitunera (jak go kupię niedługo).
Dużo przed nim siedzieć nie będę ani żona, dziennie 2-3, 4 h max. Zależy mi na w miarę dobrej jakości obrazu, kolorach, kątach widzenia. Cenowo najchętniej do 2tys, max 2500 (no chyba, że jest coś, za co na prawdę warto w moim przypadku dać więcej). Na 3D mi nie zależy kompletnie. Z przeczytanych opinii nie potrafię też ocenić, czy lepiej LCD czy LED. Na pewno LED bierze mniej prądu, ale czytałem o problemach z jakością w jakimś modelu, rzekomo związanymi z technologią LED.
 
Ostatnia edycja:

Mixmich

New member
Polecam Toshibę 37RL833. Bardzo dobre kąty widzenia i rewelacyjnie się ogląda kanały SD z naziemnej dzięki Resolution+
 
Do góry