32W2333 - buczenie? Co zrobić?

toshiban

New member
Dobry wieczór.
Czy buczenie z tyłu telewizora jest normalne? I nie chodzi mi to takie ciche "bzyczenie", że gdy się przykłada ucho to słychać coś tam, tylko o takie głośne "buczenie", że słychać w całym pokoju?
Ogólnie to jest tak, że gdy mam ustawiony tryb na dynamiczny (100% jasności) to buczenia nie ma, a gdy zmniejszę jasność choć o 1, to buczenie powraca.
Serwis powiedział, że wszystko jest w porządku i że jest to normalne działanie telewizora. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć... TV już raz był na gwarancji, wymienili bodajże zasilacz i z "buczeniem" był spokój przez około 3 miesiące, a teraz znowu...

I nie wiem, czy to normalne w tych telewizorach, czy po prostu trafił mi się jakiś z wadą fabryczną (co w sumie podejrzewam) i próbować wymieniać?
 
Ostatnia edycja:

toshiban

New member
Odświeżam.
Jednak zauważyłem, że to nie zależy od jasności, a od podświetlenia - gdy jest ustawione podświetlenie na 100%, wtedy te buczenie/bzyczenie znika, gdy przestawię choćby o 1%, to powraca. Jest to irytujące niestety bo pokój mam mały i ten dźwięk rozchodzi się po całym pokoju.

Ktoś wie co może wydawać takie bzyczenie/buczenie?
 
Do góry