32cale LED - wybór i kilka pytan

Frytejro

New member
Witam.
Panowie chce kupic tv 32 cale w cenie ponizej 2000. Wybór został podpowiedziany przez kolege z forum juz chwile temu ale chce jeszcze rozwiac kilka swoich watpliwosci bo doszedl jeszcze 3 model do dwóch polecanych.
sprawa do wczoraj toczyla sie miedzy:
Samsung 32ES5500 albo LG 32LM611S

Wczoraj w media zaproponowano mi samsunga D6100 z racji dołozenia kasy do prawdziwych 100Hz (ale niebardzo mam mozliwosc...).

A ja sam zauwazylem model samsunga EH5300 który jest najtanszy z tych wsyzstkich 4 TV.

Mam w ziwazku z tym kilka pytan..
-czy ten LG tez ma prawdziwe 100Hz ? (podaja 200 to programowe) ale ma 3D.. wiec na moją głowe powinien miec te 100 rzeczywiste czyli bedzie lepszy od ES5500 pod tym wzgledem?
- jak wyglada sprawa tego full leda - czy mimo 50Hz ale zasotosowania LED na całosci obraz faktycznie mniej smuży niz na krawedziowce, i czy ta cała czern faktycznie jest lepsza niz w krwedziowce? bo sprzedawca powiedział mi ze to nie jst do konca prawda ze tutaj czern jest jak w plazmie bo wcale te ledy nie gasną na 100. Jeszczer dodał ze ten tv jest gorszy od krawedziowki bo "za mocno świeci"
- wiem ze ten full led nie ma PVR (mozna odblokowac) czy ES5500 i LM611S maja mozliwosc nagrywania PVR na zwyklych USB? czy tez trzeba miec albo dysk albo mega szybki pendrive? (czyli wlasciwie tak jakby PVR nie było) ?
- ten LG rozumiem ze to smart.. a co w specyfikacji tej wersji smarta jest dostepne vs miedzy samsungiem?

Jesli LG ma prawdziwe 100Hz to sprawa jasna.. jesli nie ma.. ( o co tutaj pytam:p ) to z tych 3 wymienionych co jednak wziaść ?

Jeszcze dla info dodam ze tv bedzie kupowany raczej w media - nie wchodzą w gre zadne sklepy internetowe.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale w Twoim zasięgu jest prawie telewizor 32" z klasy Premuim- Philips 32PFL 6007
http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...ilips-czyli-nowa-jakosc-w-klasie-premium.html
Ponieważ zakup na lata to może warto dołożyć ?


Philips:
- dodatkowy wbudowany głośnik
- Dual games
- Procesor DUal Core
- Ambilight
- równiejsze podświetlenie matrycy
- 4 okulary w komplecie
- mniejszy input lag
- mniejszy pobór energii (Eisa nagroda)
European Green TV 2012-2013 - Philips 55PFL6007 | EISA - The European Imaging and Sound Association
- lepsza czerń
- wzorcowe blokowanie szumów.
- rewelacyjna płynność obrazu
http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...ilips-czyli-nowa-jakosc-w-klasie-premium.html - tu masz test poczytaj.
- świetny design (bezramkowy)
- obsługa extra z poziomu Androida.

http://www.hdtv.com.pl/forum/relacj...prezentacji-nowosci-pfl-6007-7007-8007-a.html - tu masz jeszcze inne możliwości tego telewizora.
Na dniach przybędą nowe widgety więc będzie i pod tym względem super .

Z Twoich - Samsung 32 ES 5500
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Serie EH sobie odpuść. Jeśli wolisz naturalne kolory bierz tego philipsa lub lg, jeśli jaskrawe barwy to samsunga 5500
 

Frytejro

New member
Powiem tak cena miała być do 1500 ale że te wyżej wymienione są dużo lepsze to dopłace te 300. więcej niestety nie ma szans, ale już znalazłem wadę tego philipsa z tego testu który podałes- nie czyta polskich napisów. chodzi o tv niekoniecznie 3d a o to by czytał wszystko albo prawie wszystko bo dla mnie to jest wyznacznikiem w tym momencie - tv nie będzie dla mnie a dla rodziców którzy zapewne dobrodziejstw tego philipsa nie dostrzega. co innego obsługa usb
 
Do góry