32" Sharp LC32LE600EV

Buti

New member
Czytam właśnie instrukcję do le600.
1) Zawarta jest tam tablica zgodności dla sygnałow z komputera pc. Nie ma wyszczególnionej rozdzielczości full hd. Natomiast jest gdzieś w opcjach możliwość ustawienia trybu piksel na piksel. W związku z tym pytanie czy po podłączeniu jest możliwe uzyskanie natywnej rozdzielczości full hd z komputera?

2) Nie widzę w menu możliwości ustawienia osobno składowych RGB gain, contrast. Jest to możliwe? Sprawdziłem rzeczywiście na tv w sklepie i nie ma tych ustawień czy było by to dostępne np z menu serwisowego jeśli takowe istnieje?

3) Czy podświetlenie jest równomierne i czy po zjechaniu podświetleniem do minimum można wykorzystać ten tv jako monitor z odległosci ok 1,4m tak by nie raził? W warunkach sklepowych nie można tego ocenić.

4) Oglądałem dziś tv w sklepie i ku mojemu zdumieniu wersja 32 cale wydaje się mieć powłokę antyrefleksyjną na ekranie a wersja 40 cale powierzchnię odbijającą jak ta z le700. Nowe tv led wydają się mieć tą nieszczęstną powłokę zabijając jeden z głównych atutów tv lcd.

5) Kąty widzenia słabe ale inne lcd nie mialy dużo lepszych.

Czy użytkownicy mogą coś powiedzieć w temacie punktów 1, 2 i 3?
Pozdro
 
Ostatnia edycja:

bob77

New member
Buti napisał:
Czytam właśnie instrukcję do le600.
1) Zawarta jest tam tablica zgodności dla sygnałow z komputera pc. Nie ma wyszczególnionej rozdzielczości full hd. Natomiast jest gdzieś w opcjach możliwość ustawienia trybu piksel na piksel. W związku z tym pytanie czy po podłączeniu jest możliwe uzyskanie natywnej rozdzielczości full hd z komputera?

2) Nie widzę w menu możliwości ustawienia osobno składowych RGB gain, contrast. Jest to możliwe? Sprawdziłem rzeczywiście na tv w sklepie i nie ma tych ustawień czy było by to dostępne np z menu serwisowego jeśli takowe istnieje?

3) Czy podświetlenie jest równomierne i czy po zjechaniu podświetleniem do minimum można wykorzystać ten tv jako monitor z odległosci ok 1,4m tak by nie raził? W warunkach sklepowych nie można tego ocenić.


4) Oglądałem dziś tv w sklepie i ku mojemu zdumieniu wersja 32 cale wydaje się mieć powłokę antyrefleksyjną na ekranie a wersja 40 cale powierzchnię odbijającą jak ta z le700. Nowe tv led wydają się mieć tą nieszczęstną powłokę zabijając jeden z głównych atutów tv lcd.

5) Kąty widzenia słabe ale inne lcd nie mialy dużo lepszych.

Czy użytkownicy mogą coś powiedzieć w temacie punktów 1, 2 i 3?
Pozdro

Ad 1) Probowalem tylko przez D-Sub wiec sie nie wypowiem.
Ad 2) Nie ma mozliwosci ustawiania indywidualnie poszczegolnych kolorow.
Ad 3) Tak
Ad 4) Mam wersje 40". W czarnym kolorze rzeczywiscie mozna sie przegladac.

Ad 5) Mnie sie wydaje, ze sa znacznie slabsze niz w innych TV. Moze w innych telewizorach tak nie widac roznicy. Niemniej jednak z prostopadlego kierunku obraz wciska w fotel.
 

EMERTON12

New member
Sharp lc-32le600e

Cześć mam prośbę czy może mi ktoś pomóc wszedłem w menu serwisowe SHARP LC-32LE600E i nie moge znaleść czasu pracy mojego telewizora mam 1\8 i pod jaką to nazwą jest . Przechodze po koleji i nie moge znaleść czasu pracy mojego TV . Prosze o pomoc .:blagam:;) Czuje że mnie gość zze sklepu okłamał .
 
Ostatnia edycja:
Do góry