32" LED do sypialni (cienki, lekki, dobry, tani, z DVBT i do PS3/PS4)

Duracel

New member
Co prawda okres do zmiany TV nie najlepszy, bo mam poważne problemy ze zdrowiem, ale może właśnie z tego też powodu szukam jakichś zajęć żeby nie myśleć o pewnych ewentualnościach które mogą się przydażyć.

A teraz do rzeczy.

Chcę zmienić TV w sypialni. Przez ostatnie lata miałem dokładnie to co widać na wystawionej przeze mnie aukcji (oferta nr 3141743839). Jest to REGZA 32 3500PG z której byłem bardzo zadowolony, do tej pory nie spotkałem LCD32 który miałby tak dobrej jakości dźwięk.
Niestety coś się stało z jednym gniazdem HDMI i postanowiłem, że zmienię na coś nowego. A że zawsze jak zmieniam, to lubię przejść o pułap wyżej, to postanowiłem, że będzie to coś z podświetleniem LEDowym.

- TV będzie wisiał dokładnie w tym samym miejscu co Toshiba.
- Będzie używany z PS3/PS4, Amigą, C64 i Atari i PC (filmy) po HDMI na 15 metrowym przewodzie.
- Sygnał to cyfrowa i analogowa kablówka.
- oglądam głównie sport, filmy, i programy pokroju National Geographic czy Discovery.

Kryteria jakie sobie ustaliłem są następujące:

- przekątna 32"
- podświetlenie LED
- lekka konstrukcja z wąską ramką (nie zależy mi na dobrym dźwięku a na dobrym obrazie)
- Full HD
- minimum 100Hz
- 3xHDMI (minimum x2), Euro (x1), Kompozyt (ze względu na Atari i C64), audio optyczne (mile widziane)
- DVBT MPEG4
- Slot CI+ (tak to się chyba nazywa - chodzi o gniazdo na kartę do dekodera TV cyfrowej)
- cena do 1400zł (w opcji Allegro/może być powystawowy)

Czekam na Wasze porady i propozycje.
Po kilku godzinach szukania zwróciłem narazie uwagę na LG LS5600 oraz na Samsung UE32EH5300, który jak na telewizor LEDowy wydaje mi się nieco grubawy, ale może ma jakieś wyjątkowe zalety na tle LG LS5600? Może któryś z Samsungów UE32F5300 5500 (jakie są różnice pomiędzy nimi)?

Co byście z tych dwóch wybrali i dlaczego? A może jest jakiś model w tej klasie cenowej który jest od nich lepszy?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie jest dobry pomysł.
Do sypialni musi mieć równe podświetlenie i czerń .
Czyli zaczynasz od Philipsa 32Pfl 4528.
 
Do góry