32' LCD czy LED do 2000 zł

sttreet

New member
Witam ,
Głównie chodzi o jakość , czy podświetlenie LED czy najnowszy LCD ?
Full HD oczywiście.
Pozdrawiam
Sttret
 
Ostatnia edycja:

sttreet

New member
czyli jeszcze należy poczekać , o za więcej niż 2 tyś sadzę , że nie warto wydawać kasy... chodzi aż
model samsunga LED UE32C500 kosztuje nowy 2200 zł i jest w pełni zaspokajający z moimi wymaganiami.
 

sttreet

New member
a led tego nie zaspokaja ? myślałem , że tyko lcd mają problemy z tym , jednak to nie prawda.
A może lcd z black to black ? co być polecił ? 32' i Full HD
 

cactusek

New member
Bez reklam
a led tego nie zaspokaja ? myślałem , że tyko lcd mają problemy z tym , jednak to nie prawda.
A może lcd z black to black ? co być polecił ? 32' i Full HD

widze że żyjesz złudzeniami albo reklamami że LEDy mają jakąś niesamowicie lepszą czerń od zwyłkych LCD. Otóż musze Cie rozczarować - nie mają. Nawet mało który full LED za grubo wyższą kasę może sie pochwalić naprawdę czarną czernią.
 

sttreet

New member
niestety , wolę już poczekać aż ukaże się nowy TV i wtedy starsze będą tańsze.
Jedna mnie nie pasuje , że we wszystkich sklepach RTV są zapalone światła i nie ma możliwość aby personel na chwilę wyłączył światło , aby pokazać jak matryca chodzi (głównie czerń) a tak zakup robić w ciemno to raczej nie ja.
 

sttreet

New member
widze że żyjesz złudzeniami albo reklamami że LEDy mają jakąś niesamowicie lepszą czerń od zwyłkych LCD. Otóż musze Cie rozczarować - nie mają. Nawet mało który full LED za grubo wyższą kasę może sie pochwalić naprawdę czarną czernią.

Aktualnie , miałem możliwość obejrzenia na Samsungu LCD filmu i powiem , szczerze wolę na razie mój CRT , tak jak posty , że led nie rozwiązał problemu z czarnym kolorem.
 

sttreet

New member
a jeszcze znalazłem taki tv - LG 32LD350 trochę tańszy od 3 tyś
kolega u którego oglądałem , ma kontrast 800 a jasność 350 i ta czerń była taka sobie , może w nowych lcd jest lepiej , proszę o poradę
lub led - UE32C6000 - 2400 pln ale 1000 zł tylko dlatego , że ma led technologię , trochę za dużo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry