32" głównie do PC gier i filmow

JonnyB

New member
Szukam TV 32" do gier i filmow. Prosze o pomoc

Witam

Prosze o pomoc w wyborze lub poprosze o sugestie jaki TV kupic. Głównie bede go uzywal do gier z PC oraz ogladania filmow. 32" byloby idelane jako ze Tv bedzie stal na biurku i bede siedzial przed nim w odleglosci okolo 80cm.

Wpadly mi w oko takie modele:

Phillips 32PFK6509
Panasonic AS600
Sony 32W706B

Co myslicie o tych modelach? Beda dobre glownie do gier ? Jak tam u nich z input lagiem? Moze jakies inne modele polecacie do gier, jestem otwarty ?

Dziekuje z gory za opinie i rady.

60% gry 30% filmy 10% tv
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
Witam
Najnizszy input lag ma sony.Jesli opoznienia w grach maja byc niskie to sony sprawdzi sie bardzo dobrze.
Panasonic as600 tez nie jest zly
Przyklad

Ja właśnie używam tego Panasonica tx 50as600 , przesiadłem się z 40" LG full hd , mogę smiało polecić ci tego Panasonica , jest kupa ustawień obrazu , nawet na standardowym ustawieniu jest bardzo dobrze , bardzo czytelne menu , szybki procesor YouTube chodzi szybko i nie zacina , wifi też działa super . Ogólnie na razie nie widze słabych stron , ja oglądam tv z kablówki multimedia , filmy z pendriva , i gram na xbox one
 

Duch87

New member
Bez reklam
Philips słynie z minimalnego input laga na rynku. Poza tym sam użytkuje telewizor Philipsa z PS3 i jest z niego bardzo zadowolony.
 

JonnyB

New member
Dziekuje za odpowiedzi. Moze ktos jeszcze ma doswiadczenie z TV 32' podlaczonym do komputera? Z checia wyslucham wszelkich opini i sugestii uzytkownikow. Inne modele TV oczywiscie tez wchodza w gre, nie muszi byc koniecznie jeden z tych co podalem.

Dziekuje z gory i prosze o pomoc bo chcialem kupic juz za kilka dni.
 

digitalus

Banned
Ostatnia edycja:

JonnyB

New member
Mam pytanie. Czy Sony 32W705B to ten sam tv co 32W706B ? W czym tkwi roznica ? Z tego co widze to tylko kolorem ramki sie roznia. Jest cos jeszcze ?
 
Do góry