32" FullHD - Sharp XL8 - Samung 6-7 serii

Który 32" FullHD'ek to lepszy typ?


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

mchmiel21

New member
Bardzo prosze o pomoc w ostatecznym wyborze sygnal przedw wsyztskim DVD, i polsat cyfrowy. Chchialbym w telewizorze wykorzystac karte CI cyfrowego polsatu. Nie potrzebuje obslugi DVB-t MPEG 4. Przede wszystkim interesuje mnie plynnosci i dobra jakosc algorytmów wyostrzania obrazu. Do tej pory mam u siebei 46: x20 e i mam pewne zastrzeżenia do algorytmów ale televizor dziala super no i serwis sharpa na 5+ nie bawi się w ewentualne wymiany tylko od razu wymienia telewizor.

Co waszym zdaniem zasluguje na uwage z tych ktore pokazalem czy widzieliscie bezposrednia roznice miedzy 32" x20e i xl8 czy warto doplacic. ??? co do wiekszych przekątnych mialbym obiekcje tutaj prosze jednak o pomoc. Bardzo dziekuje za wszelki sugestie.
 

areckis69

Member
witaj!
według mojej oceny z tej czworki tv co wypisałem najlepiej się sprawuje sharp xl8,w nastepnej kolejnosci samsung a756 i 656 a na koncu x20e. Całą czwórke telewizorków widziałem na połce i pobawiłem się nimi, stąd moje wrażenia jak wyżej, nie wiem czy Ci to pomoże ale najlepiej sam sprawdz i porównaj jeśli masz taka mozliwośc.
Pozdrawiam - Arecki
 

mchmiel21

New member
Dzikei za odpowiedz ...

Dokładnei takie mam odczucie jednak bedąc w 4 sklepach w waie nie mogłem znaleść tych telewizorów koło siebie a sprzedawcy nie byli zbyt chetni na takie testy. Powiem tak sharp ma najfajniejszy design... ta czerwona obudowa pasuje do stylowego umeblowania ... jak pięść do nosa ale to moje odczucie. Sharp jako jedyny ma prawdziwe 100HZ chociaż matyca 6ms. Co do samsungów podoba mi się to że mają bardzo żywe kolory. Moj szarp x20e też super odbiera... ale jak poweidziałem wcześniej kilka wad zauważam.

Kolejnym faktem przemawiającym za telewizorem sharpa jest jego serwis... nie ściemniam omawiałem swoja historie przy okazji wątku z 46x20e po 2miechach walnęła matryca a dokładnie jedna lnia... wykonałem zdjęcie dowodu zakupu, i wady (5 zdjęć) wysłąlem maila ... otrzymałem zwrotnie prośbe o adres do korespondencji... i po 4 dniach dostałem orzeczenie o wymianie telewizora. Poprosiłem pana z serwisu żeby mi taki przywiózł i że niebardzo mam jak zawieść swego molocha do sklepu... po 2 tygodniach od złożenia zamówienia telewizor został przywieziony wymieniony i już... cacy.

A tu słysze o lekkomyślnym traktowaniu klientów przez serwis samsunga ... i to mnie martwi. Potencjalnym plusem telewizora Sasunga jest jego multimedialność i ewentualne bajerki w stylu odtwarzacz zdjec itd ale to poboczny problem.
 

mchmiel21

New member
czy to oczywiste

narazie widze tylko jednostronne opienie ... chociaż powiem szczerze że ankieta nie wyglada juz tak super jednoznacznie. Czy zwolennicy Samsungów mogliby się wypowiedzieć?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do Twoich pogrzeb które napisałeś lepiej gra Sharp XL8.
I nie porównuj z X 20 - bo to był model 50 Hz.
Najprostszą sprawą jest prezentacja w domu klienta.
Sam widzisz wybrane modele w swoim domu i sam decydujesz.
 
Do góry