32" do PS3, max. 1500 zł

Motomysz1

New member
Witam,

Potrzebuje telewizora do PS3, czasem telewizji. Co doradzicie?

odległość od ekranu ? 2-2,5 m
jaki masz obecnie telewizor? Panasonic l42s20 w salonie - potrzebuje coś mniejszego do własnego pokoju
jakie programy najczęściej oglądasz? sportowe, przyrodnicze, seriale, filmy
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? wieczorem, ale w dzień też często oglądam
preferowana wielkość telewizora? 32"
preferowana marka ? panasonic
jakie urządzenia będą podłączone ? PS3
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? 90% ps3 10% TV
ma stać czy wisieć ? stać
jaka klasa cenowa ? do 1500 zł

Zależy mi na niewielkim input lagu, na pewno nie większym niż w panasonicu l42s20, który ma ok 35ms. Gra się co prawda przyjemnie, ale zdarza się, że odczuwam dyskomfort z powodu opóźnienia.
No i oczywiście na dobrym obrazie. Czy panasonic l32c20 by się nadawał? Czy poza brakiem Full hd i mniejszym rozmiarem, ten telewizor różni się czymś jeszcze od l42s20?

Pozdr
 

K.A.J.

New member
W takiej barierze cenowej Panasonic TX-L32X20 ew Samsung LE32c450 choć ten drugi trochę droższy.

Co do róznic w podanych modelach. S20 jest Full HD i 100Hz. Model C20 to z tego co pamiętam to "najniższy" model z Panasonica.
 

brio11

New member
Witam,
Chciałbym odświeżyć temat. Również szukam tv do ps3, mam na wydanie max. 1600zł. Nie wiem tylko czy lepiej szukać FHD czy HDReady.

odległość od ekranu ? 2-2,5 m
jaki masz obecnie telewizor? Philips 5604h w salonie - potrzebuje coś mniejszego do własnego pokoju
jakie programy najczęściej oglądasz? filmy, seriale, sport
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? wieczorem
preferowana wielkość telewizora? 32"
jakie urządzenia będą podłączone ? PS3, kino domowe
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? 70% ps3 30% TV
ma stać czy wisieć ? stać
jaka klasa cenowa ? max. 1600zł

Znalazłem takie modele:
Samsung 32c530
Philips 32pfl5405h(100Hz+FHD) chyba bardzo ciekawa propozycja, 1546zł w promocji
Samsung 32b550
 
Do góry