32" do 2400zł

tompl

New member
Witam, mam nie lada problem z wyborem Tv. Czytalem mnostwo tematow, bylem u mnostwu specow od Tv i wogole...

Planuje kupic TV 32" lcd, głownie xbox + dvd czasem TV z naziemnej. Moj wynor poczatkowo padl na LG 32LC52 w sklepie odradzano mi LG ze wzgledu na ich wadliwosc...
Za to polecal mi modem Sharp 32AD5E-Gy za 2650zł, ze względu na DVB-T, sprzedawca mowil zeby sie nie patrzec na parametry Tv bo sa przeklamane i wogole.


Powiedzcie mi, czy firma LG to naprawde taki chlam, czy parametry podane przez producenta kontrast/response time/jasnosc sa wogole wazne. Slyszalem ze producenci daja response time jako polowiczny(przejscie koloru w jedna strone)

Decydujace pytanie jaki TV wybrac.

Pozdrawiam
 

peacock1234

New member
Tylko i wyłącznie PHILIPS 32pfl5322
pixel plus, incredible surround, 2x hdmi i dużo więcej

Mam go i właśnie oglądam wiadomości jak chcesz się coś o nim więcej dowiedzieć pisz na gg: 1635631 (nawet jak niewidoczny) albo emil : kamelot2@o2.pl

:) pozdrawiam :)
 

tompl

New member
A co z tym LGkiem? Bo nie odpowiedzieliscie na moje pytanie, Czy te rzeczy sa wazne tzn. parametry.
I ta telewizje cyfrowa normalna antena DVB-T. Czy to ma sporo przyszlosc gdy napewno bedzie jakies zewnetrzny konwerter dlaTV?

Nie stoje zbyt grubo z kasa, 2200 mam z pozyczka - max 200zl uzbieram
 

radzix

Member
tompl napisał:
A co z tym LGkiem? Bo nie odpowiedzieliscie na moje pytanie, Czy te rzeczy sa wazne tzn. parametry.
I ta telewizje cyfrowa normalna antena DVB-T. Czy to ma sporo przyszlosc gdy napewno bedzie jakies zewnetrzny konwerter dlaTV?

Nie stoje zbyt grubo z kasa, 2200 mam z pozyczka - max 200zl uzbieram

Pooczytaj o WD1 http://www.hdtv.com.pl/forum/forumdisplay.php?s=&daysprune=&f=53.
Wbudowany tuner DVB-T wykorzystasz jeżeli mieszkasz w obrębie nadawania synału cyfrowego. Tuner ten jest MPEG2 w przyszłości w Polsce docelowo ma być nadawany sygnał w formacie MPEG4.
Sharp ten ma dobre formatowanie obrazu oraz bardzo dobrze radzi sobie z sygnałem SD. Poza tym marka Sharp na pewno jest conajmniej półkę wyżej niż LG. Ja wolałbym dołożyć te 200zł.

Jeżeli kupujesz przez internet polecam www.agito.pl
Decyzja należy do Ciebie.
 

median

New member
Ja nie spotkalem sie z opiniami zeby ten LG 32LC52 byl wadliwy na tym forum, wiec nie wiem o co chodzi?
Raczej sprzedawca w sklepie ma wiecej pkt od wcisniecia sharpa w sklepei i tak doradza, poprostu martwi sie o wyplate:) ico sugeruje tylko tyle ze Lg lepeij sie sprzedaja!
 

lewy

New member
kolo_18 napisał:
czyli sharp wd1 ma wbudowany tuner DVB-T MPEG2 a w Polsce bedzie nowszy MPEG4 i wtedy co.... szkoda ze ma inny....
Skąd te informacje? Jeśli jest jakaś decyzja, to musi to być coś bardzo świeżego. Jeszcze niedawno nic nie było wiadomo.
Sądzę, że przeważą względy ekonomiczne i pomimo większej pojemności multipleksu MPEG4 wdrożą starszy format, bo znacznie tańsze są set-top-box'y.
 
Do góry