32 cale do 2500zł

siloos

New member
Witam
Poszukuje najlepszego telewizora w 32 calach. Lubie bajery więc im więcej tym lepiej.
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 3x3
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na wprost i czasami bokiem
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ? tv będzie stał koło okna z boku okna.
7.Jaki masz obecnie telewizor ? CRT 21 cali
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Podłączenie dysku odtwarzał filmy z pendrive
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? UPC cyfrowa, Ps3
10.Jakie urządzenia ? Dysk, Dekoder Upc, Ps3, pendrive
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 5-7
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? obojętne
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Discovery, EuroSport, TVN itp.
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? tak
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? około 20%
16.Preferencje co do marki ? Samsung ale każda inna będzie przemyślana.
17.Preferencje co do wielkości ? 32"
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Brak płynności obrazu, smużenie, słaby dźwięk
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2500
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Bez znaczenia ma mieć i tyle.
 

ARexx2

New member
Witam

Poszukuje najlepszego telewizora w 32 calach. Lubie bajery więc im więcej tym lepiej.

W tej cenie polecam serię 6800 Samsunga. Starczy jeszcze na okulary 3D i może klawiaturę z myszką bezprzewodową.

TV ma w miarę dobry obraz, średni dźwięk i full wypas multimedia.

Jak kolega wyżej nie polecam Philipsa. O ile obraz i dźwięk porównywalny do Samsunga (dźwięk może nawet lepszy) to multimedia, NetTV a w szczególności wsparcie techniczne to porażka.
 

siloos

New member
właśnie brałem pod uwagę model ue32es6800. Zastanawiam się jak jest z klawiaturą bezprzewodową która ma touchpad czy takie coś będzie działało z tym tv ?
I troszkę martwi mnie ta loteria z tymi matrycami w serii es6800. Może ktoś ma na forum właśnie taki model jak ja poszukuje i powie czy jest cień szans trafienia go z matrycą samsunga ?
 
Do góry