3 gry do wyboru

luki00775

New member
Witam, moglem podpiac sie pod jakis temat bo o tym jest juz ich duzo ale wyszlo na to ze pisze w nowym...

Mam do wyboru 3 gry na ps3, mam podac tylko tytuly i zawitaja do mnie do domu:D

licze na Wasza pomoc w ich wyborze, nie bardzo sie tak orientuje co warto a co nie

wypadaja z gry mgs4 i gt5p gdyz je juz mam

i teraz te 3... ja myslalem nad cod 4 ale juz nie wiem czy nie lepiej poczekac na cod5, uncharted? tu tez nie jestem przekonany, no i bad company jeszcze mialem wziasc ale juz nie wiem czy warto druga wojenna strzelanke, jesli wzialbym coda4, ratchet odpada bo nie lubie takich gier:cool:

czekam na Wasze typy co mam wziasc
niech kazdy wpisze 3 gry ktore by wybral, zaznaczam gt5 i mgs4 juz mam
 

dienekes' shade

New member
Fenomenalny Uncharted, fantastyczny i rozwojowy Burnout Paradise i wymagający Ninnja Gaiden Sigma.

To moje typy, skoro największe perły już znalazły się w Twojej kolekcji :cool:
 

pete1

New member
Dlaczego mialbys czekac na COD5? Kup teraz COD4 i uwierz mi do premiery nastepcy dostarczy ci mnostwo emocji.
 

SNAJPERSTWO

New member
Definitywnie COD4 ale jescze jest GTA4.
A pozatym to powinieneś poczytać o grach i pooglądać różne trailery napeno ci by to pomogło w wyborze bo cokolwiek ci doradzimy to i tak ty bedziesz grać.
 

forzainter1g

New member
Odp

Jezeli jeszcze nie masz to tylko i wylacznie Gta IV jest swietne.
Jezeli lubisz pilke to moze: UEFA Euro 2008 bardzo przyjemna gierka
Albo nowiutki slynny krol gry wieloosobowej:
Unreal Tournament III-nie gralem
Call of Duty 4 jak najbardziej polecam
Stranglehold swietna grafika.
To jak Mass Effect i Halo 3 na Xboxa to mozecie zalowac:D ale gralem
Enemy Terrority:Quake Wars na Pc a na PS 3 tez jest przyjemnie gra sie w trybie wieloosobowym
Wszystkie gry sa swietne polecam jako koneser:grin::D:grin:
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
:hmm: halo3 i Mass Effect to gry na xbox360;) kolego nie ten dział:D
 
Ostatnia edycja:

Free_Animator

New member
Uncharted obowiazkowo ;)
hmm Gta4 jest wypas + Cod4 jesli lubisz granie multi + Burnout tez jest swietnym wyborem ze wzgledu na swietne multi i mase dodatkow jakie wychodza do tej gry (niedlugo dojda motory i zmienne warunki)
 

Ogr

New member
Bez reklam
forzainter1g , halo3 i Mass Effect to rewelacyjne gry niestety nie na konsole ps3.
Na ps3 jeszcze bad company to fajna zabawa multi:D
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja bym Ci polecił GRIDa i Heavenly Sword no i żeby coś trzeciego dorzucić to powtarzam Burnout Paradise a jak chcesz coś z innej beczki niż samochody to Uncharted :)

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
luki00775 napisał:
z tym ninja gaiden to by bylo lepiej juz chyba dmc4 wziasc;)

Podtrzymując Twą przedziwną składnię: lepiej to by było poprawnie po polsku pisać :roll:

Co do gier - rzecz gustu. Zarówno NGS, jak i DMC 4 można przetestować - pobierz, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś, demka z PS Store i na tej podstawie oceń.
 

pete1

New member
luki00775 napisał:
z tym ninja gaiden to by bylo lepiej juz chyba dmc4 wziasc;)
a przyznam ze strasznie mnie kusi bad company nie wiem dlaczego

Devil May Cry to bym ci radzil odpuscic. Niby kwestia gustu ale... Cos jak Assassin Creed- jest czym oko nacieszyc i tyle.
 
Do góry