[2000zł]32", Xbox 360, telewizja cyfrowa

Niko.

New member
Witam, poszukuję telewizora 32"(metraż pokoju nie pozwala na więcej), którego będę używał głównie do grania w dynamiczne gry na Xboxie 360 w kilka osób(czyli ważne będą dobre kąty boczne). Posiadam też telewizję cyfrową UPC, więc pewnie trochę telewizji też będzie oglądane. Prawdopodobnie podłączę też komputer przez HDMI w funkcji odtwarzacza multimediów.

Telewizor powinien być mówiąc prosto dobry. I w miarę niezawodny.
Znalazłem telewizor, który był testowany przez użytkownika kiki tylko, że testował on 37".
Panasonic TX-L32E30E (sklep RTV EURO AGD - 1999zł)
Czy jest to najlepsza propozycja w tej cenie? Może da się lepiej?

Z góry dziękuję za pomoc.

ps. Co znaczy to "E" na końcu oznaczenia tego telewizora? W w/w teście telewizor z większą przekątną nie ma tej literki na końcu ale zauważyłem, że w sklepie, w którym znalazłem mniejszy model, większy model też ma to oznaczenie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja go testowałem pod kątem gier i kątów bocznych iw klasie cenowej jest do tych potrzeb bardzo dobry.
 

ryszard309

New member
Ja go testowałem pod kątem gier i kątów bocznych iw klasie cenowej jest do tych potrzeb bardzo dobry.

kiki gdybyś wybierał pomiędzy tym Panasem a Toshibą 32TL838 to który z tych dwóch TV byś wybrał i dlaczego? (zwróć uwagę na input lag i kąty boczne, TV pod PC, gry, filmy)

I mam małą sugestię odnośnie testowania TV podłączonych pod konsole, a mianowicie czy mógłbyś wybierać do testów gry z kategorii FPS oraz jakieś sportowe np FIFA, PES ponieważ w wyścigach, rajdówkach obraz jest stale w ruchu i może się to przyczynić do nieświadomego "utajnienia" jakichś niedociągnięć (clouding, rozmycia itp)

Czekam na odpowiedź
Pozdrawiam!
 

ryszard309

New member
kiki gdybyś wybierał pomiędzy tym Panasem a Toshibą 32TL838 to który z tych dwóch TV byś wybrał i dlaczego? (zwróć uwagę na input lag i kąty boczne, TV pod PC, gry, filmy)

I mam małą sugestię odnośnie testowania TV podłączonych pod konsole, a mianowicie czy mógłbyś wybierać do testów gry z kategorii FPS oraz jakieś sportowe np FIFA, PES ponieważ w wyścigach, rajdówkach obraz jest stale w ruchu i może się to przyczynić do nieświadomego "utajnienia" jakichś niedociągnięć (clouding, rozmycia itp)

Czekam na odpowiedź
Pozdrawiam!

ponawiam pytanie
 
Do góry