20 lutego 2013, dzień PlayStation 4?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
20 lutego 2013, dzień PlayStation 4?

Oficjalna zapowiedź Sony obiecuje coś bardzo ważnego w dniu 20 lutego. Wiele osób podejrzewa, że ​​może to być dobry dzień na wprowadzenie PlayStation 4.
ps4_b_84847.jpg
Że rok 2013 jest rokiem konsoli "next-gen" jest faktem. Większe wątpliwości są co do daty premiery :
- Wiosna ?
- E3 2013?
- Ad hoc a może gorące lato czy złota jesień ?

Nie wiemy jeszcze na pewno, ale zapowiedź dostępna w Internecie przez Sony ogłasza coś na 20 lutego, "coś ważnego" w PlayStation Home.
Chociaż nie ma oficjalnego potwierdzenia, myśl jest oczywiście jedna - PS4 .
[youtube]d-3GMHIgR-U&feature[/youtube]
dday
 

Tom.

Banned
Myślę że to kolejne parcie na produkt PlayStation. Raczej jestem zadania że jakby miała być premiera bańka była by pompowana przez dłuższy okres czasu niż tylko przez miesiąc.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Myślę że to kolejne parcie na produkt PlayStation. Raczej jestem zadania że jakby miała być premiera bańka była by pompowana przez dłuższy okres czasu niż tylko przez miesiąc.

Człowieku jaka premiera ? .To tylko zajawka nowej konsoli .Koniec swiata bliski....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja czytalem cos ze niby pazdziernik ale moze byc wczesniej bo to jest ich jedyna zyla patrzac na to co im sie sprzedaje :) Ps vita porazka roku jak to niektore gazety pisaly, wiec teraz czas na PS4, choc wg ekspertow gdyby ps vita byla tansza sprzedaklaby sie, niestety jakos nie pala sie do obnizenia cen....
Lolek
 
Do góry