100 Hz

deniro24

Member
Bez reklam
Kolego zadajesz naprawdę conajmniej dziwne pytania, i to w kilku wątkach pytasz praktycznie o to samo. A przecież masz Philipsa 9732 w domu i sam możesz sprawdzić jaki obraz jest dla Ciebie lepszy: z włączonymi ulepszaczami typu 100Hz lub HD Natural Motion, lub wyłączonymi. Pamiętaj, że każdy odbiera obraz inaczej. Po to się kupuje drogi telewizor, z wszelkimi nowinkami technicznymi, żeby ich używać. Natomiast jeżeli takie opcję powodują, że obraz jest "sztuczny" czy "teatralny" - i komuś się to nie podoba - to przecież można to wyłączyć.

Nawiązując do Twoich pytań, zakładając że Tobie taki obraz nie odpowiada, a wielu napisze Ci że ogląda z włączonymi ulepszaczami, to co włączysz te opcje i będziesz się "męczył"? Lub odwrotnie: Tobie się podoba z włączonymi ulepszaczami, a większość napisze Ci że ogląda bez ulepszaczy - wtedy Ty też będziesz tak oglądał?

Pozdrawiam.
 

devion

New member
Kobe81 nikt nie da Ci prostego przepisu na idealne ustawienia funkcji TV.
W TV CRT sprawa była prosta bo i dostępny sygnał był jeden.
Teraz masz różne żródła sygnału (FulHD, BlueRay, PC, DVD,SD) i w każdym aby obraz był jak najlepszy musisz zastosować inne ustawienia.
Oczywiście jak Ci się chce.
Podejżewam, że to jest problem tylko na początku, później i tak 95% czasu TV jedzie na automacie albo ustawieniach użytkownika, no chyba że zechcesz obejżeć jakiś wyjątkowy film i wtedy sobie dostosujesz ustawienia.
Na P.M. podałem Ci jak ja oglądam i to mi odpowiada, a ty dalej dopytujesz. To potwierdza tylko to co napisałem na początku.
 
Do góry