10 nowych kanałów, w tym Polsat HD, od 5 maja 2011 roku w ofercie telewizji N

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
10 nowych kanałów, w tym Polsat HD, od 5 maja 2011 roku znajdzie w ofercie telewizji n. Całkowita liczba kanałów HD w ofercie wzrasta tym samym do 27. Telewizja n umacnia swoją pozycję lidera technologii HD wśród platform cyfrowych. Abonenci telewizji n będą mogli oglądać kanały z grupy Polsat, takie jak: Polsat, Polsat HD, Polsat 2, Polsat Film, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, TV Biznes i Polsat JimJam oraz dodatkowo Superstację.
Satkurier
 

soplus

Active member
Bez reklam
Alleluja i do przodu.

W sumie n nie ma konkurencji jeśli chodzi o ofertę i stosunek jakość/cena.
 

adym

New member
No nie wiem, CP i N sie w koncu dogadali ale CP tez otrzymal TVN w HD. Dla mnie cena PVR za 5zl i oferta familijnego jest bezkonurekcyjna.
 

claudio

Member
mi tam wystarcza najlepsze kanaly premium na rynku czyli Canal+. No gdyby nie moja kobieta to bym mial tylko multipakiet a tak to TNKHD i Cyfre.. :)

w cyfrze mi jedynie brakuje Nsport(mam w tnk dla Ligi Mistrzow) oraz DiscoveryHD Showcase.

Pozatym wszystko mam w cyfrze+ :)

Cieszy mnie ta wymiana Nki i CP. Moze to spowoduje obnizenie cen w platformach cyfrowych.
 

paris73

New member
bardzo dobra wiadomość tylko u mnie w tnk sprawdzałem nie działa żaden z wyżej wymienionych kanałów :niewiem:
 

Dzielnik

New member
Ale n-ka zyskała więcej zdecydowanie na tej umowie. Stała się o wiele atrakcyjniejsza i zgodnie z tym co powiedział soplus pod względem cena/jakość (zwłaszcza przy tej liczbie kanałów HD) jest całkowicie bezkonkurencyjna.
 

redlum

New member
Bez reklam
tylko nie wiemy ile nka musiała dopłacić dla Polsatu. Przy okazji może to świadczyć o tym że enka rezygnuje z wali o ektraklasę.
 
Do góry