Witam i pytam :)

Ronni24

New member
Cześć,
Witam wszystkich i od razu proszę o pomoc.
Szukam telewizora do max 10k.
Mam salon z kuchnią 25m2
Telewizor będzie stał lub wisiał na ścianie 440 x 270.
Odległość od telewizora 3-4 metry.
Oglądam głównie sport i netflixa.
Po prawej stronie cała ściana okien.
Dotychczas kupowałem tylko Philipsy z racji systemu ambilight. Bardzo mi odpowiada.
Proszę o pomoc z doborem telewizora 65 albo 75 ( czy 75 nie będzie za duży w takim pomieszczeniu) ?
Pozdrawiam
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
75" będzie za mały do takiej odległości, ale jak się zastanawiasz pomiędzy tymi dwoma przekatnymi, to tylko 75".
 

Ronni24

New member
Dzięki za info z 75 zostają mi tylko 758818 albo 759908 Mini Led.
Tego Mini Leda wszyscy odradzają jak czytam. A ten 8818 też taka średnia.
Z tego co widzę że musze cofnąć się do 65 aby Oleda złapać.
Czy jest sens rezygnować z wielkości 75 8818 na korzyść 65 Oleda ? Np 65818 przy moim potrzebach ?
Dzięki za pomoc !
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma absolutnie sensu, chcesz rezygnować z 10" z tak dużej odległości jak 3-4m i to jeszcze do sportu?
Netflix podobnie, przecież całą mase filmów masz z pasami, czyli format 21:9, więc ta powierzchnia jeszcze bardziej Ci się zmniejszy.
W imie czego, światełek?
Z tym budżetem możesz mieć już 75" ML, jak chociażby Samsung QN92c, czy nawet QN85c, TCL z najnowszych C855 (tutaj trzeba poczekać na testy), może by się też udało wyrwać Sony X95L w jakiejś ofercie, ale oni odpłynęli z cenami.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Jeżeli weźmiesz TV 75" to za tydzień będziesz żałował, że nie wziąłeś 85"
Do 10K powinieneś wyrwać Samsung 85" QN85c, a za tydzień powiesz, że 98" też mógłby być.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
WG mnie pry tych wszystkich warunkach najlepiej sprawdzi się Philips z ambilightem 85PUS8818.
Mieścisz się też w klasie cenowej, i masz extra wyposażenie.

Jeśli zostajesz przy 75" - to kierunek na mini led 75C855 gdzie masz ponad 2000 stref .
Masz dla członków forum specjalne oferty wraz z pełnym pakietem dodatkowo.
 
Do góry