Wideo-okulary zamiast LCD i plazmy ?!

jtd

New member
Bez reklam
Czy ktos z was testowal juz te okulary LCD wyswietlajace obraz imitujacy ekran o przekatnej 36 cali, ogladany z 2 metrow?

okulary4.jpg


Rozdzielczość 800x225
Podłączanie za pomocą Wideo-Audio lub RCA
Słuchawki
Zasianie 5V DC
Pobór mocy Poniżej 1W

Cena tez nie jest za wysoka - 499 zł
http://www.allegro.pl/item175525032_wideo_okulary_efekt_36_z_dwu_metrow_gwar_.html

Wyglada na ciekawa rzecz:cool:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Miałem okazje sprawdzić w działaniu trochę inne okulary. Na pewno były oparte na technologii LCD. Niestety po dość krótkim okresie czasu oczy zaczęły się męczyć, po czym dochodził ból głowy.

Na pewno radzę sprawdzić sprzęt przed zakupem.

Pozdrawiam
 

oskarsandman

New member
Byl kiedys na tvn turbo test tego sprzetu, ogolnie nie polecali. Nie ma zapowiadanego efektu glebi. Szybko meczy sie wzrok. Lepiej kup sobie duzy tv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
też to ogladaliśmy - do zabawy super , ale do relaksu na dłuzszy czas - słabo. Załóż gogle do pływania i posiedź trochę - sam się przekonasz że nie oto chodzi. Takie wirtualne zabawki są w wesołych miasteczkach na świecie.
 

amerykanin

New member
Miałem do czynienia z dużo droższym i lepszym sprzętem firmy emagin evision z 800 cena około 3000zł i byłem bardzo z tych okularów niezadowolony rozdzielczość 800x600 wyświetlacze OLED wszystkie złącza z vga włącznie i z wbudowanym czujnikiem ruchu.
Największą wadą tych urządzeń jest nieporęczność
i trudność w idealnym wyregulowaniu położenia oczu względem ekranów, a także konieczność używania w zaciemnionych pomieszczeniach i miejscach gdzie nikt nie rozprasza oglądającego nie polecam nawet za tą ''niską'' cenę
 
Do góry