Telewizor 55 cali lub więcej

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mój kolega kupił i wytrzymał tylko jeden dzień. Chciał już taniej wystawić na allegro. Całe szczęście że po perswazjach wymienili mu na Sony.
Jeden dzień ale się strasznie wkurzył. Banding straszliwy....
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Trudno, w tej cenie nic lepszego nie kupię

Nie przejmuj się, jak zamówiłeś przez neta, to zawsze masz możliwość zwrotu jak nie będziesz zadowolony z obrazu na LG. Nie wiem jak wygląda obraz na tym modelu LG, ale obraz w Sony UHD X8508C i FHD W855C mnie osobiście nie przekonuje. Być może LG Ci się spodoba i będziesz zadowolony. Poza tym Sony W855C to FHD, a LG to UHD. Ja osobiście już bym nie kupił TV FHD (no chyba że OLED) w przekątnej ekranu 55/65".
 
Ostatnia edycja:

geforc

New member
No i mam już 2 tygodnie LG 65uf852v, krótko ale na szybko napisze co mnie się podoba a co nie:

+ Pilot
+ System
+ Szybkość działania
+ Wygląd
+ Jakość obrazu

- Głośniki, niby sygnowane HK, ale no lipa...
- brak czujnika oświetlenia w pomieszczeniu, stary soniak to posiadał a nowy LG nie ma...
- pare opcji w ustawieniach które albo są źle przetłumaczone albo ja nie rozumiem


No własnie, odnośnie tych opcji, w ustawieniach przekątnej jest opcja SKANUJ, o co z nią chodzi ? jakiej opcji najlepiej używać na codzień ?
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
No i mam już 2 tygodnie LG 65uf852v, krótko ale na szybko napisze co mnie się podoba a co nie:

+ Pilot
+ System
+ Szybkość działania
+ Wygląd
+ Jakość obrazu

- Głośniki, niby sygnowane HK, ale no lipa...
- brak czujnika oświetlenia w pomieszczeniu, stary soniak to posiadał a nowy LG nie ma...
- pare opcji w ustawieniach które albo są źle przetłumaczone albo ja nie rozumiem


No własnie, odnośnie tych opcji, w ustawieniach przekątnej jest opcja SKANUJ, o co z nią chodzi ? jakiej opcji najlepiej używać na codzień ?

Być może jest błędne tłumaczenie na PL. Przestaw język menu na angielski i sprawdź opis poszczególnych ustawień :)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam:proporcje obrazu -> Skanuj, by obraz był poprawnie dopasowany do ekranu, bez przycinania krawędzi.
 
Do góry