Telewizor 50"-55"-prośba o pomoc

.:gSUF:.

New member
Witam,
Poszukuję telewizora, odległość od tv to 4m. Oglądanie głównie wieczorami (w dzień także ale rzadziej), kablówka UPC, od czasu do czasu film na dvd czy blu-ray i konsola.

W przedziale do 4000 zł zastanawiam się nad:
Panasonic TX-P50ST50
Samsung PS51E6500 (plusem Samsunga są 2 pary okularów w zestawie)
oraz
Samsung PS51D8000

Natomiast w przedziale do +/- 5000 zł to jest to już 55" i LEDy a konkretnie zastanawiam się nad:
SONY KDL 55HX750
Phillips 55PFL6007

I teraz pytanka do Was drodzy forumowicze jako do specjalistów:)
Co jest najlepszym wyborem w przedziale do 4000zł? Czy warto interesować się modelem PS51D8000 (ten kupiłbym za równo 4000zł) i czy jako model na 2011 rok znacząco różni się od E8000?

Zastanawiam się też czy warto byłoby dołożyć te około 1500zł i szukać czegoś w 55 calach. Który z tych LEDów lepiej wypada?
A może w rozmiarze 55 cali jest jakiś lepszy LED czy może lepiej zainteresować się plazmą?

Bardzo proszę Was o pomoc bo przejrzałem forum, poczytałem opinie i cały czas mam mętlik w głowie:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zacznijmy od wrażenia.
DO tej odległości najmniejsza przekątna to 55".
Czyli w zasadzie zostają LCD LEDy.
Widzę że liczysz na okulary - a więc Philips 55PFL 6007 ma ich cztery.
Kablówka UPC więc sygnał cyfrowy, to pozwala na zaostrzenie obrazu.
Czerń w nowych telewizorach LCD zarówno SOny jak i Philips jest już na dobrym poziomie.
http://www.hdtv.com.pl/forum/848412-post2.html
Philips ma nowy system dyfuzorów. A i od kiedy jest wsparcie dongla z Androida to masz wszystko w komplecie.
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...roid-i-wifi-na-prawie-kazdym-telewizorze.html
Przy tych warunkach ja wybrałbym zdecydowanie wielkość 55" i Philipsa z uwagi na w/w elementy.
 

.:gSUF:.

New member
A jeśli chodzi o plazmy 55" to jakie modele? Tej wielkości lepiej LEDa czy właśnie plazmę?
Jestem otwarty na wszelkie sugestie, mogą być inne modele niż wybrałem jeśli są lepsze:)
I czy warto interesować się modelem D8000 Samsunga?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To skoczyłeś z klasą cenową ostro.
Wówczas dostałbyś zupełnie inna propozycję.
Podnosisz kwotę ?
 

bojki

Member
Czesc,

Kumpel chce kupic TV do 7KPLN
mysli o kilku modelach:
sony 751hx lub 850hx
toshiba 55wl863g
sharp LC52LE830E
SAMSUNG UE55ES7000

co byscie wybrali??

ps.
plazma nie jest brana pod uwage.
 
Ostatnia edycja:

.:gSUF:.

New member
Kiki a wracając do plazm (tak do 4000zł) co byś polecił z tych co wymieniłem wcześniej czyli
Panasonic TX-P50ST50
Samsung PS51E6500
Samsung PS51D8000

Czy może jakiś inny?
 

.:gSUF:.

New member
@kiki
dzięki za odp

@bady87
Właśnie cały czas biję się z myślami czy chcę te 5000zł wydać i patrzę też za jakąś tańszą alternatywą czyli 50".
Przy 55" to Phillips 55PFL6007 byłby chyba ciekawym rozwiązaniem.
Widzę, że sam posiadasz taki, polecasz? Jakieś wady dostrzegasz (pytam bo wszyscy najczęściej niechętnie wymieniają wady swoich tv)?
 

bady87

Member
@kiki
dzięki za odp

@bady87
Właśnie cały czas biję się z myślami czy chcę te 5000zł wydać i patrzę też za jakąś tańszą alternatywą czyli 50".
Przy 55" to Phillips 55PFL6007 byłby chyba ciekawym rozwiązaniem.
Widzę, że sam posiadasz taki, polecasz? Jakieś wady dostrzegasz (pytam bo wszyscy najczęściej niechętnie wymieniają wady swoich tv)?

Witam .Nie zastanawiaj się bierz st-50 w 55 calach .
 
Do góry