TCL Seria C70

ExileDP

New member
Proszę o pomoc wrócą na 7 android, staram się i przez usb plikiem Update.pkg i przez lokalne aktualizacja archiwum aktualizacji ale za każdym razem zgłasza błąd, na jaką wersję być może wrócą? Teraz wersja 499.
 

d3m

New member
Na v500 nie działa poprawnie szybkie włączanie. Za każdym razem crashuje system. Powoli mam już dość TCLa. A żona narzeka, że kupione a cały czas coś grzebie przy tv a i tak nie działa.
 
Ostatnia edycja:

ExileDP

New member
Spróbuj cofnąć do v353.
Próbowałem wersję 373 przez usb, i wersję 353 przez usb i lokalne aktualizacja. Wersja 353 zgłasza błąd przy aktualizacji przez Update.pkg i przez lokalne aktualizacja archiwum. A wersja 373 zaczerpnięta z serwisu tcl.eu po aktualizacji przez update.pkg po aktualizacji za każdym razem zatrzymuje się na napisie android, kiedy skaczą literki.
 

DLUGI321

New member
Czy w najnowszej wersji V500 działają wam opcje zaawansowane dźwięku ?? Po próbie wejścia w ustawienia samoczynnie się one wyłączają co uniemożliwia zmianę przesyłanego dźwięku np na PCM
 

adambe

Member
Ja po aktualizacji do 500 miałem kilka problemów. Nie działał sklep play, po włączeniu tv. po jakiejś minucie przestawała działać aplikacja tv. ekran robił się czarny i trzeba było ręcznie wybrać zródło.
Tv. nie chciał się włączać za pierwszym razem, trzeba było 2-3 razy wciskać power.
Pomógł reset shop. Teraz już wszystko działa ok. oprócz szybkiego startu , ale to mi specjalnie nie przeszkadza i na razie dam sobie z tym spokój.
 

d3m

New member
Kiki jak wy te testy nowych wersji oprogramowania robicie? Instalujecie i zostawiacie włączony TV? Przecież w v500 nie działają podstawowe rzeczy.
-problem z wieszającym się wifi
-błędy ze sklepem play
-problemy z HDMI/ARC
-problemy z opcjami dzwięku
-problem z poziomem głośności dźwięku na wyjsciu
-nie działające szybkie włączanie
-tv sam się wlącza
-tv raz na jakiś czas się crashuje startuje w trybie recovery
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kiki jak wy te testy nowych wersji oprogramowania robicie? Instalujecie i zostawiacie włączony TV? Przecież w v500 nie działają podstawowe rzeczy.
-problem z wieszającym się wifi
-błędy ze sklepem play
-problemy z HDMI/ARC
-problemy z opcjami dzwięku
-problem z poziomem głośności dźwięku na wyjsciu
-nie działające szybkie włączanie
-tv sam się wlącza
-tv raz na jakiś czas się crashuje startuje w trybie recovery

Podstawowe pytanie? Czy robiles reset pamieci po aktualizacji?

Podejzewam ze odpowiedz na 90% brzmi nie. Stad masz te problemy. Po kazdej aktualizacji robi sie reset ustasien.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Kiki jak wy te testy nowych wersji oprogramowania robicie? Instalujecie i zostawiacie włączony TV? Przecież w v500 nie działają podstawowe rzeczy.

Dlaczego czepiasz się Kiki?
Za soft odpowiada producent.

Częścią testów producenta jest udostępnianie softu zainteresowanym użytkownikom.
Zdecydowałeś się korzystać z wersji testowej. Czyli sam jesteś testerem oprogramowania.
Zadaniem testerów jest zgłaszanie błędów - mógłbyś to jednak zrobić uprzejmiej.
 

d3m

New member
Dlaczego czepiasz się Kiki?
Za soft odpowiada producent.

Częścią testów producenta jest udostępnianie softu zainteresowanym użytkownikom.
Zdecydowałeś się korzystać z wersji testowej. Czyli sam jesteś testerem oprogramowania.
Zadaniem testerów jest zgłaszanie błędów - mógłbyś to jednak zrobić uprzejmiej.
Kiki pisze dość często, że testują nową wersję oprogramowania i będą rozsyłać zainteresowanym. No to się zastanawiam i pytam jak testują jak podstawowe funkcje nie działają.

BTW. Jeżeli ktoś wie i ma wersję opgramowania, na której wszystko podkreślam wszystko działa chętnie zainstaluje i przestanę się czepiać. Instalowałem wszystkie aktualizacje począwszy od 346 i każda nie działa tak jak trzeba. Już wersja pudełkowa TCLa miała bugi więc suport polecił update.
 
Ostatnia edycja:

DLUGI321

New member
Podejrzewam że te testy o których dość często wspomina Kiki to jest właśnie zainstalowanie i włączenie TV jak działa to jest Ok bo nie rozumie jak można coś testować i podstawowych błędów w działaniu nie zauważyć

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja nie testuję update, nie mam czasu . Zajmuje się tym kolega i przekazuje wszystkie uwagi do fabryki.
 

Andrzej16

New member
Witam.
Wcześniej, przez pomyłkę zabrałem głos w temacie o P60. 1 XI mój 65C7026 uległ awarii, zabrano go do serwisu 7 XI i wrócił 21 XI. Wymieniono płytę główną. Mam w związku z tym pytanie jak można sprawdzić zawartość komponentów na tej płycie? Czy mi nie wcisnęli ***************u? Dlaczego się pytam? Jest jakiś odmieniony, a podstawowa upierdliwość to korzystanie z TVP VOD (uruchamiane z HbbTV): kiedyś korzystając z tego serwisu, gdy oglądałem Rodznkę.pl zacinał tylko na takich mocno dynamicznych dżinglach. Teraz nie da się oglądać: 5s filmu i 5s czekania. To nie jest wina sieci, gdyż Netflix działa płynnie. Telewizor jest praktycznie zablokowany w możliwość doinstalowania czegokolwiek, gdyż prawie "wszystko jest niezgodne z Twoim urządzeniem TCL Percee TV" i doinstalowałem sobie jedynie WP Pilot i CDA TV - dlatego o tym piszę by odpowiedzieć na ewentualne propozycję "zwolnij pamięć", pamięć nie jest przeładowana.
Pozdrawiam
 
Do góry