TCL 85 C 955 vs Sony 85 X95 L

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Jest zielone światło na nowy telewizor :)
Z praktycznych powodów zakup planuję na przełomie października / grudnia

Z tych 2 modeli , który jest godny uwagi ?

Może jakiś inny mocarz do 15000 ?

Rozmiar 85 cali
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Mam teraz 65 C815 , jak ustawiony tak chodzi już blisko 3 lat bez żadnych problemów.
Nie szukam dziury w całym za 3700 PLN
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Znów pierdolisz...
825 chodzi bez zająknięcia prawie 3 lata!
Uparłeś się jak głupi przeciw tcl!
Nie podoba się to spadaj i nie śmieć forum!
I Tak kolejny też będzie TCL!
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Podłącz soundbar i przyjdź opowiedz wrażenia. Kolega ma na tv 15k więc może za to kupić premium a nie TCL. Ja ma dwa TCL dwa lata a wrażeń z nimi więcej niż z wszystkimi innymi tv, które miałem razem wziętymi. Ale przecież cały czas grają. Mam też plazmę Panasonic 14 lat. Też gra i to bajecznie tylko 42 cale to mało bardzo. Nic się nie uparłem. Kolejny raz zacytuję: "pewnych rzeczy nie oszukasz" i nie da się wejść na pewien poziom za dwa razy mniejszą kwotę. To, że chodzi 3 lata to wyznacznik czego? Lepszej jakości? Manty mają ludzie 10 lat i też chodzą. U Vincenta właśnie oglądałem porównanie MiniLed Sony, Samsung i TCL C845. Sony miażdży, Sony deklasuje choć na papierze gorsze od innych. Mój tata jeździł 10 lat Fiatem 126p a sąsiad 10 lat Mercedesem. I co z tego? Oba były porównywalne?
 

luck76

Well-known member
Znów pierdolisz..
Proponuję unikać takich chamskich odzywek, bo jeszcze ktoś równie chamsko odpowie Tobie, że co najwyżej Ty Twoją na tle sztucznego gipsowego kamienia na ścianie na której wisi cytowany niżej
Osobiście ja bym tak nie odpisał Tobie, ale może się ktoś znaleźć na forum…
Każdy lubi co innego, ma prawo pisać co uważa, jeśli nie obraża innych.
Każdy może lubić co innego, jeden wspomniane wyżej Sony a inny TCL, jeden wełniane garnitury a inny poliestrowe, jeden koszulki z H&M za 20 PLN a inny Gucci z tureckiego bazaru które będą nawet o dziwo droższe :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tcl 85x955 dla członków forum od zawsze jest za 14.500 z pakietem dodatkowo.
 
Do góry