Szukam tv do salonu

jokerr99

New member
Witam.
Zastanawiam się nad zakupem nowego tv. Z racji tego, że sporo teraz tych technologii, w każdym modelu coś innego, to człowiek który za bardzo się na tym nie zna, po prostu się już gubi. Dlatego miałbym prośbę do kogoś kto ma o tym pojęcie, który z tych modeli warto kupić. Ewentualnie może ktoś zaproponuje coś innego w podobnej cenie. Odwiedziłem kilka sklepów i te modele rzuciły mi się w oczy. Sprzedawcy też mówili, że powinny być ok.

samsung qe75q77cat
samsung qe75q77b
sony kd75x75wlaep
hisense 75e7kq pro
lg 75qned813re

Wszystkie cenie ok 5000-5300, natomiast sony przeceniony na 4200.
Nie ukrywam, że 75" by było najlepsze, więc nie wiem czy opłaci się zejść na 65" w podobnej cenie na rzecz jakiegoś parametru, który niekoniecznie zauważę.
TV do salonu. Pewnie tv naziemna, c+ online, netflix itp. mecze, może od czasu do czasu konsola.

W sklepie spodobał mi się ten lg, bo w miarę smukły i obraz też wydawał się w porządku. Z kolei cena sony robi sporą różnicę, jednak tam podświetlenie krawędziowe, ale czy to robi wielką różnicę w codziennym użytkowaniu, to nie wiem.
Będę wdzięczny za pomoc.
Zaznaczę jeszcze, że nie jestem napalony na zakup na już. Może warto poczekać przykładowo jeszcze dwa miesiące i spadną ceny modeli z zeszłego roku, bo będzie pojawiać się więcej z bieżącego. Może jakieś promocje na euro wejdą.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz wszystkie stare modele.
Promocje już się pojawiły.

Ale podałeś za mało danych .
Jaki masz teraz telewizor ?
Jaką masz odległość od ekranu ?
Na czym Ci najbardziej zależy ?
 

jokerr99

New member
To masz wszystkie stare modele.
Promocje już się pojawiły.

Ale podałeś za mało danych .
Jaki masz teraz telewizor ?
Jaką masz odległość od ekranu ?
Na czym Ci najbardziej zależy ?
Stare tzn, że modele z zeszłego roku czy jeszcze starsze? Dużo odstają od nowych? Aktualnie mam tymczasowo jakiś stary 40" lg, nawet bez żadnego smarta. Odległość ok 4m. Zależy mi na rozmiarze, płynnym działaniu oprogramowania, no i wiadomo jak najlepszym obrazie dostępnym w tej cenie. Tak jak pisałem budżet to około 5k i fajnie jakby się udało 75 cali.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To świetny pomysł na 75", masz bardzo dobre modele :
  • 75C745 za 4899 zł , z matrycą 144Hz
  • 75Pus8818 za 5699 zł z ambilightem
  • 75C655 nowy Qled za 4999 zł
 
Do góry