Sony KD-43XE8005 a Internet

Virtus

New member
Witam

Nie udało mi się znaleźć testu KD-43XE8005 więc piszę tutaj do Ekspertów.

I. Czy na tym telewizorze da się przeglądać strony internetowe, tak jak to się robi na komputerze?
Wiem, że ma przeglądarkę Opera, ale nie wiem jak to działa.
Np. Otwieram wyszukiwarkę i chcę wpisać swoje pytanie - jak to się robi by było to wygodne?
Czy trzeba dokupić klawiaturę? Da się podłączyć klawiaturę wprost do telewizora?

II. Ile warty jest w tym modelu Motionflow XR 200 Hz?
Inny model w tej serii - KD-43XE8096 - ma Motionflow XR 400Hz, niestety wygląda na to, że w polskich sklepach go nie ma. Czy dużo stracę?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Strodus

New member
Jest to model z systemem android i obsługuje zarówno wtyczkę flash jak i html. Z poziomu przeglądarki możesz się zalogować na każdą stronę w internecie.
Telewizor obsługuje każdą klawiaturę na USB, najwygodniejszym rozwiązaniem jest bezprzewodowa klawiatura z touchpadem (np. Logitech K400). Jest to lepsze rozwiązanie niż pisanie na klawiaturze ekranowej telewizora.
Motionflow się nie przejmuj, płynność jest na naprawdę dobrym poziomie. Generalnie jeżeli zmieści Ci się maksymalnie 43", to ten Sony jest dość wypasioną opcją, aczkolwiek jego stosunek ceny do rozmiaru ekranu jest raczej wątpliwy. Osobiście wybrałbym KD-49XD8099.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz:
- Sony 43X8309 za 2799 zł
- Philips 43PUS6501 za 2650 zł
- THomson 43P60466 za 2150 zł
- TCL 43P6406 za 1950 zł
Jak się zalogujesz w Klubie HDTV - masz kalibrację gratis.
 
Do góry