Samsung TV model D6500

qwerty1986

New member
Mam pytanie do posiadaczy D6500. Widzę, że ma głowicę DVB-S2. Jak z czułością głowicy? Można pomieszać razem kanały z dvb-t i dvb-s2? Jaką wersję DiSEqC obsługuje?
 

v80trek

New member
hmmm... to dziwne, bo na ten telewizor jest duży popyt a oni jeszcze cenę zmniejszają i dodają tyle par okularów :hmm:

jeszcze tylko przypomnę to pytanie czy odtwarza pliki m2ts.
 

cesarz69

New member
spoko tylko sie troche pogubilem, to bedzie za 3099 z 2 parami czy za 3299 z czterema? Czy moze za 3099 z czterma okularami ?

no wlasnie planuje na dniach kupic mam nadziej\e ze bedzie ta promocja, a moze warto by kupic jakos wypasna plazme, kurde jakie te plazmy sa tanie teraz przypadkiem w gazetce neonetu jakas 600 hz 43 cale za 1550
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
odtwarza mkv odtwarza m2ts

@kanadinol co Ci się nie odpala? Ja mam 3 dyski filmów w mkv i wszystkie się odpalają
 

kanadinol

New member
i? Masz 1 film który nie idzie? Co to jest? Jakiś w 3D? czyli w side by side?
Bo nie rozumiem

Szczerze mówiąc to mam jeden który nie działa, ale to dlatego, że mam tylko jeden w mkv...:) Tak, jest to side by side i wyskakuje błąd o kodeku. A po zgraniu na AVI film się włącza, ale obraz jest strasznie niewyraźny...Film jest IMAX-owy - czy to może być tego wina?Czy raczej złej przeróbki na AVI?
W przyszłym tygodniu przyjdzie mi nowy pendrive, wtedy zobaczę czy inne będą działać.
 

cesarz69

New member
to mi pasuje 3099 tylko 20 wrzesnia wiecdzorem wyjezdzam a promocja jest od 20 czy tylko 20 wrzesnia? skad to wyczytac? s taka plazma dla staruszka byla by git on nie ma wymgan :p teraz ma 29cale kineskopowy? wielki taki i z jednej strony obraz zakrzywia mu
 
Do góry