Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gdyby ktoś chciał zmienić ten plik na APK,to może skasować końcówkę "zip" i dopisać "apk".
Podkusiłeś mnie i zainstalowałem sobie,ale coś nie bangla menu,a kiedyś odpalałem je na innym Kodi i to bez pomocy Fandangosa ;)
Jak Ci się uda,to daj znać ("2160p ISO" są np. na Solidtor...).
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Będę musiał jeszcze obadać.

Swoją drogą,pisał tu ktoś o debrid media manager ?
Widzę,że jest tam np. wyszukiwarka,która jako tako wywąchuje polskie wrzutki (czasami trzeba wpisać po angielsku) ;)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Ten AH2 jest bardzo podobny do AZR ,którego też jeszcze uzywam.
Obecnie testuję Aura Mod - netfliksopodobna ale lżejsza od Titana.
Plusem jej ,jest to ,że daje bezpośredni dostęp do trailerów.

btw. W roli widzetów najlepiej sprawdzają mi sie odnosniki do TMDb Helper.
Jest to szczególni wygodne w przypadku korzystania z kilku wtyczek.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Normalnie mi tego nie znajduje (upscale) :
Polish_20240427_213826180.png
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam problem , od zeszłego tygodnia każdy seans , nieważne co ma taki symptom: odtwarza 11% i film zamyka się i wraca do menu z którego go odpalałem, klikam ponownie i odtwarza znów do 22% i tak non-stop po 11% .Kodi Nexus v.20 + Fen. Jakaś podpowiedź ?
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zainstalowałem , i nie pomogło , ale rozwiązałem problem, TV był nim , odłączyłem go od prądu na minutę i hula wszystko :) , najwyraźniej juz mu pamięci brakowało wolnej, bo go nie odłączałem z rok. Chyba musze pomyśleć o czymś zewnętrzy do Kodi , moze Nvidię , ale kurczę trochę szkoda tyle kasy :p
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja nic nie czyszczę, nie mam żadnych ez zainstalowanych i wszystko zapierdziela jak cud ☺️ nic się nie psuje...
Cache jest po to aby działało szybciej....
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nvidia ma sens jeśli masz sprzęt do gęstych formatów audio, w innym przypadku polecam Fire stick 4k max 2 gen.
Lub gdybys złapał promocję i dołożył parę złoty to Fire cube 3 gen.


Ale co ustawiłes i jak ?
Wyłącz całkowicie buforowanie.
Generalnie w EZM+ , ustawiłem standardowo , aby po każdym włączeniu , cache się czyścił. Z tym telewizorem to ogólnie przypadek , bo ustawiłem buforowanie na 0 i po 10 sekundach film i kodi zaliczyły taką zwiechę , ze nawet pilot nie działał, przycisk power w tv. Dopiero wyciągnięcie wtyczki pomogło i o dziwo hula
 
Do góry