Plazma LG 50pk350

Adrian85

New member
Bez reklam
Kolego LCD możesz proponować ludziom mieszkającym w klitkach którzy nie wiedzą co to jakość obrazu.
Gdybyś wiedział o czym był wątek.....ale go nie ma i został tylko mój post.....chodziło o to czy Pk350 sprawdzi się pod wiatą,więc daruj sobie bo mam Pk950 i wiem że na pewno w takich warunkach plazma by się nie sprawdziła....
 
Ostatnia edycja:

amelia25

New member
Sygnał cyfrowy 576i. Trochę poczytałem o kiepskich panelach LG podobno reklamują powyżej 8 bad sector a ilość takich matryc to podobno co 4 egzemplarz :-( Coraz bardziej skłonnny jestem kupić chyba Panasonica 42" coś TX-42U30 lub TX-42S20E. Technologicznie chyba bardziej zaawansowane. Nie zależy mi na bajerach jak internet, USB i jakość audio. Od tego mam wieżę Denona, laptopa i HDMI . Liczy sieęprzede wszystkim jakość obrazu. Brak odbić, szybkość reakcji na ruch ( mecze EURO 2012) itp. Krótko mówiąc jakość obrazu z TV jak ze ztarego Thomsona 29" 100 hz. Każdy lepszy odbiór mile widziany.

wiadomo, że u każdego bez wyjątku poducenta są jakieś wadliwe egzemplarze, ale że co 4 jest zepsuty to gruba przesada, nie wiem kto Ci takich bzdur nagadał :/

Szukaj lcd z matową matrycą.

Ogólnie tanie,niezłe i często polecane.

Toshiba XV733
LG LD650,LE 5500
Samsung C650
do innych musiałbyś dopłacić.

miałam do czynienia z LE5500 i fakt, dobry TV w niezłej cenie, jak na LCD i LED to dobry wybór
 

TheArt

New member
Gdybyś wiedział o czym był wątek.....ale go nie ma i został tylko mój post.....chodziło o to czy Pk350 sprawdzi się pod wiatą,więc daruj sobie bo mam Pk950 i wiem że na pewno w takich warunkach plazma by się nie sprawdziła....

A widzisz mój dopisek do moderatora ;). Rynce wkładają i potem niedomówienia. A plazma musi mieć przytulnie i ciepło.
 

gadzik3

New member
Wczoraj nabyłem droga kupna tego właśnie Lg. Bałem się najbardziej odbić światła jakie pada przez okno(duże balkonowe okno na południe), ale tak ustawiłem tv ze nie ma z tym problemu, jedynie światło z żyrandola odbija się wieczorem, ale nie jest to az tak uciążliwe. Narazie mam sygnał z kablówki i tv daje sobie z nim nieźle rade, myślałem ze będzie gorzej, a siedzę od tv ok 3 m. Filmy z pendrive idą jak burza (fullhd, DivX), zdjęcia szybko się przełączają.Matryca nie ma żadnych martwych subpixeli (przynajmniej nic nie zauważyłem).
Za tv zapłaciłem 2240 zł z odbiorem osobistym w electromarket.pl.
 

sopcom

New member
miałem oprogramowanie 3.28 wgralem mod 1.56 potem 3.26 bo nigdzie nie mogłem znaleźć 3.28, co daje nowe oprogramowanie? bo nie widzę różnicy, co daje wgranie tego moda z openlgtv bo są tam podane jakieś usb ethernety czyli niby można podłączyć internet ale po co?
 

klima85

New member
Witam ja tez zakupiłem LG PK 350 2 tyg temu jestem zadowolony ale

1. Podłaczylem kino domowe Samsunga kablem hdmi ( zwykly był w komplecie z kinem) do TV a głos dalej leciał z TV nie z KIna dopiero jak kablami zwyklymi standardowymi podłaczylem kino do dekodera Ferguson AF-3318SE glos leci z kina domowego. Mozna cos z tym zrobic ?

2. Jak podłaczam karte pamieci USB do tego TV o ogladam film Glos znowu leci z TV nie z kina a kabel HDMI jest podłaczony Kino+TV :/

3. Filmy niektóre w pliku mkv które leca z USB tego tv nie odtwarzaja głosu pisze Format nie obsługiwany
jest jakas mozliwosc przekształcic te pliki czy inny sposob bo szkoda chce filmy w HD czy FULLHD ogladac a głosu nie ma w niektórych filmach

dzieki prosze o rade na moje pytanie
 

TheArt

New member
A masz wybrane głośniki zewnętrzne ;). Filmy mkv mają to do siebie że telewizory często nie widzą w nich ścieżki dźwiękowej.
 

klima85

New member
TheArt chodzi ci o ustawienia w menu audio? tam jedynie do wyboru jest TV Głosniki wl/wyl i Cyfr. wyj. audio PCM/Auto nic innego nie ma poza trybami dzwieku balansem
 

andrewiu1988

New member
Witam,
Od okolo tygodnia jestem posiadaczem telewizora lg pk 350. Ogolnie jestem zadowolony z tego wyboru :) jednak dzisiaj zauwazylem pewnego rodzaju poziome pasy na calej szerokosci ekranu. Pojawiaja sie podczas np wlaczania menu telewizora wzdluz krawedzi menu lub kiedy wyswietlane sa roznego rodzaju napisy wzdluz tych napisow np podczas reklam itp. Czy kiedykolwiek ktos spotkal sie z czyms takim?? czy jest to cos w stylu ten typ tak ma czy moze jest to jakas wada ktora nalezy reklamowac. Z gory dziekuje za pomoc :)
 

don111

Banned
Witam,
Od okolo tygodnia jestem posiadaczem telewizora lg pk 350. Ogolnie jestem zadowolony z tego wyboru :) jednak dzisiaj zauwazylem pewnego rodzaju poziome pasy na calej szerokosci ekranu. Pojawiaja sie podczas np wlaczania menu telewizora wzdluz krawedzi menu lub kiedy wyswietlane sa roznego rodzaju napisy wzdluz tych napisow np podczas reklam itp. Czy kiedykolwiek ktos spotkal sie z czyms takim?? czy jest to cos w stylu ten typ tak ma czy moze jest to jakas wada ktora nalezy reklamowac. Z gory dziekuje za pomoc :)
to pewna przypadłość plazm, w sumie zapomniałem jak to fachowo się określa (pojawianie się artefaktów na przedłużeniach, w prostej linii, pewnych wyświetlanych elementów na ekranie)... widzialność zależy od konkretnego modelu tv, ten model może ma to bardziej uwydatnione
 
Ostatnia edycja:

andrewiu1988

New member
witam
Pewnie to powidoki po satycznych elementach ktore znikaja.
Mam nadzieje ze nie ogladasz programow z ustawionym formatem 4:3?.
kliknij tutaj

Nie wyglada mi to na powidoki. Pojawiają sie tylko w momentach kiedy jest włączone menu telewizora bądz cyfry lub w przypadkach kiedy sa jakies napisy na ekranie i odrazu potem znikaja. Ogladam w formacie 16:9.
 

andrewiu1988

New member
Czy jest prawdopodobienstwo iz po wygrzaniu telewizora efekt ten zniknie?? jak juz wspominalem wczesniej telewizorm mam od niespelna tygodnia wiec pochodzil dopiero parenascie godzin.
 

don111

Banned
jeśli to jest to o czym pisałem to raczej na pewno nie zniknie, ale spróbuj jeszcze podłączyć inne urządzenie oprócz dekodera, dla pewności, aby sprawdzić źródło sygnału
 

andrewiu1988

New member
jeśli to jest to o czym pisałem to raczej na pewno nie zniknie, ale spróbuj jeszcze podłączyć inne urządzenie oprócz dekodera, dla pewności, aby sprawdzić źródło sygnału

Sprawdzilem na dekoderze, komputerze i dvd. Wszedzie niestety widzialem poziome pasy na ekranie kuedy wyswietlane byly napisy (byc moze sie czepiam). Dzisiaj bylem jeszcze w dwoch sklepach i przygladnalem sie wystawionym telewizorom lg pk 350 i na wszystkich widzialem te pasy podczas wlaczania menu jednak byly one znacznie slabiej wodoczne i trzeba bylo sie bardzo mocno przypatrzec zeby je zauwazyc. Byc moze i w moim przypadku wraz z czasem beda mniej widoczne. Dziwi mnie jednak iz zaden z uzytkownikow nie zwrocil na to uwage na zadnym forum. Mam jeszcze takie pytanie czy zna ktos moze jakis sposob ( ustawienia telewizora) ktore zminimalizuja ten efekt??
 
Do góry