Lcd Telefunken

deniro1958

New member
Noszę się z zamiarem zakupu telewizora LCD Telefunken 42" Full Hd z różnymi bajerami. Czy ktoś słyszał coś o tej marce, proszę o radę czy warto inwestować w ten sprzęt.:!: Ja jestem trochę zielony w tym temacie:confused:.
Dzięki z góry:cool:. deNiro
 

jarwisz

New member
Bez reklam
ja nie wierzę w wynalazki i firmy o małej reputacji do jakiej należy niewątpliwie Telefunken.Nic nie ujmując tej firmie nie mam jej osobiście nic do zarzucenia ale coś nie mogę znależć pozytywnych opinii w necie na temat tego LCD.
Chyba że jesteś przedstawicielem tej firmy i wiesz co sprzedajesz więc może masz i rację.
Specyfikacja techniczna to jeszcze nie wszystko - najważniejsze są testy użytkowników a tych coś brak.
ps.
Jak jesteś jakoś związany z tą firmą - daj znać na PW - jak zaproponujesz
super ofertę może się skuszę - potrzebuję LCD do sypialnii

pozd
 

Mabri

New member
deniro1958 napisał:
Noszę się z zamiarem zakupu telewizora LCD Telefunken 42" Full Hd z różnymi bajerami. Czy ktoś słyszał coś o tej marce, proszę o radę czy warto inwestować w ten sprzęt.:!: Ja jestem trochę zielony w tym temacie:confused:.
Dzięki z góry:cool:. deNiro

Nie wiem jak dzisiaj ale jeszcze jakiś czas temu firma robiła sprzęt najwyższej klasy.
Mimo tego, że ten tv ma hdmi :D dlaczego akurat wybrałeś ten sprzęt? Jakby nie było jest on u nas mało popularny - co o czywiście nie znaczy, że jest zły.
 

przemodzialo

New member
telefunken

Nie ujmując nikomu Telefunken jak i Grundig to teraz firmy tureckiego koncernu Koc znanego na naszym rynku z marki agd Beko. Patrząc więc na ich sprzęt AGD gdzie sprawdza się dewiza CCC /cena czyni cuda/ ich produkty są tanie, ale funkcjonalność i jakość wykończenia sporo odbiega od produktów wiodących liderów w tej branży. /oczywiście dla wielu klientów nie ma to znaczenia/. Abym się mylił, ale z tv może być tak samo.
Niestety, moim zdaniem za jakość trzeba zapłacić, na ale: it's your choice.
 

verde

New member
jarwisz napisał:
ja nie wierzę w wynalazki i firmy o małej reputacji do jakiej należy niewątpliwie Telefunken.Nic nie ujmując tej firmie nie mam jej osobiście nic do zarzucenia ale coś nie mogę znależć pozytywnych opinii w necie na temat tego LCD.
Chyba że jesteś przedstawicielem tej firmy i wiesz co sprzedajesz więc może masz i rację.
Specyfikacja techniczna to jeszcze nie wszystko - najważniejsze są testy użytkowników a tych coś brak.
ps.
Jak jesteś jakoś związany z tą firmą - daj znać na PW - jak zaproponujesz
super ofertę może się skuszę - potrzebuję LCD do sypialnii

pozd

Co Ty w ogóle chromolisz?
Nie jestem związany ani z tą, ani z żadną inną firmą RTV.
Po prostu nie lubię, jak ktoś się wymądrza nie mając nic do powiedzenia.
Jak już chcesz koniecznie udzielać komuś rad, to przynajmiej najpierw sprawdź, co piszesz. Twoje zdanie na temat takiego, czy innego sprzętu to twoja sprawa i masz do niego prawo, ale nie wprowadzaj innych w błąd nieprawdziwymi informacjami, których sprawdzenie zajęło by ci 15 sekund.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
verde napisał:
Co Ty w ogóle chromolisz?
Nie jestem związany ani z tą, ani z żadną inną firmą RTV.
Po prostu nie lubię, jak ktoś się wymądrza nie mając nic do powiedzenia.
Jak już chcesz koniecznie udzielać komuś rad, to przynajmiej najpierw sprawdź, co piszesz. Twoje zdanie na temat takiego, czy innego sprzętu to twoja sprawa i masz do niego prawo, ale nie wprowadzaj innych w błąd nieprawdziwymi informacjami, których sprawdzenie zajęło by ci 15 sekund.
Czemu sie tak gorączkujesz? Jarwisz napisał ze nie maja HDMI i w linku, który podał faktycznie widac w szczegółach ze ma tylko DVI a nic nie pisza nic o HDMI. Jak na TV full hd to kicha i kazdego rozsadnego człowieka zniecheca sugerując ze szału z tym tv nie bedzie.TAka jest prawda. POkaż mi dobry tv do tego full hd bez hdmi?
 

verde

New member
Tomek Koko napisał:
Czemu sie tak gorączkujesz? Jarwisz napisał ze nie maja HDMI i w linku, który podał faktycznie widac w szczegółach ze ma tylko DVI a nic nie pisza nic o HDMI. Jak na TV full hd to kicha i kazdego rozsadnego człowieka zniecheca sugerując ze szału z tym tv nie bedzie.TAka jest prawda. POkaż mi dobry tv do tego full hd bez hdmi?

Tak to jest, jak się nie chce sprawdzić!
Telewizory oferowane na polskim rynku mają HDMI. Fakt, że tylko jedno (drugie jest w jakiejś nieosiągalnej opcji), co obecnie wydaje się być mocno nie na czasie, ale jest. Jak ktoś ma switch w amplitunerze to mu pewnie zwisa. Ja nie mam, więc tego TV nie kupię.
Powtórzę jeszcze raz: wystarczy zajrzeć do pierwszego lepszego POLSKIEGO sklepu internetowego, albo na strone producenta, zamiast szukać po krzakach.
Nie mam zielonego pojęcia, czy to dobry TV, czy nie. I nie zależy mi na tym. Po prostu nie lubię, jak ktoś z pozycji eksperta udziela nieprawdziwych informacji.
 

orczih

New member
Jestem w posiadaniu do 2 dni tego Telefunkena 42'', poza troche wolnym menu nie stwarza żadnych problemów, świeci ładnie, z EURO mam czyściutki obraz;) HDMI na razie nie mam do czego podłączyć. Jak dla mnie duży plus to złącze USB oraz dobre głośniki.
Polecam kto się zastanawia nad kupnem bo warto za tą cene:)
 

pkomp

New member
Ta firma obecnie już nic nie robi godnego uwagi ale w historii zapisała się super wynalazkami sprzętem - firma z naprawdę olbrzymim dorobkiem ale czasy świetności już dawno ma za sobą

Wyżej widać jakie dzieci się wypowiadały o czymś o czym nie miały zielonego pojęcia - firma o marnej reputacji....żałosne
 
Do góry