Jakie ustawienia dla LG C3

Alt0S

Member
Mam pytanie czym się różnią lg c3 od lg G3 jest sens dopłacać ?????
G3 ma WIFI6,głośniki 60 watowe i MLA (mikrosoczewki)- które dają lepsze podświetlenie matrycy i za to płacisz 10 tysiecy...reszta jest taka sama (procesor taki sam)...C3 ma 40 watowe głośniki i WIFI5.Przed zakupem C3 miałem możliwość sprawdzenia G3 i zdecydowałem się na C3. Na głośnikach TV mi nie zależalo, ponieważ TV mam podłączone do kina domowego,a głośniki w TV mnie nie przekonały do końca...fajny dzwięk,ale jednak kino to inna bajka. Poniżej porównanie obrazu G3 i C3 (bez kalibracji).Myślę,że po kalibracji C3,różnice będą minimalne lub zerowe. Śmiało możesz kupić C3.Decycja należy oczywiście do Ciebie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wysłałem ....
=========================
Kamil 18 a jaki masz teraz telewizor ?
 

Alt0S

Member
Czy ktoś wie,jak zmienić lub ustawić ścieżkę dźwiękową na polskich kanałach np: TVN7 z kabłówki. w LG C3 ?.Mam na myśli kabel bezpośrednio podpięty do "ściany". Na mojej plaźmie Panasonica, mam mozliwość zmiany z pilota. Normalnie,jak mam netflixa,disney+, canal+ online itd w LG,to z automatu ustawia odpowiednie ścieżki,a z canal+ zmieniam w aplikacji.
 
Ostatnia edycja:

Alt0S

Member
Cześć,
Mam pytanie do wszystkich. Czy przy włączaniu TV słychać u Was takie charakterystyczne "pyk". ? Bo dopiero teraz,to wychwyciłem.
 

Remi_K

New member
A czy już jest może takie zestawienie ustawień dla G3? Jeśli tak to poproszę, tu albo PW, albo mail rekier(at)gmail.com, z góry dzięki :)
 
Do góry