Jak wam sie oglada mundial?

lm648

Banned
Te mistrzostwa wygra drużyna, która zagra zespołowo ..... utrzymają dyscyplinę taktyczną:smile:

Oczywiście, że tak ... to jest podstawa ..... a w tej "robocie" jednym z mistrzów nad mistrze jest "dyrygent Andrea Pirlo" ze swoim zespołem :) .... ostatni mecz to był instruktażowy pokaz gry zespołowej oraz tego jak słabsza teoretycznie drużyna może wygrać mecz :)
 

kasiamango

New member
Mi bardzo podobało starcie Niemcy-Portugalia. Nie wiem, co ta drużyna w sobie ma, ale gra jak dla mnie na jednym z najwyższych poziomów, z przyjemnością sie ich ogląda. A wczoraj trochę Belgia mnie zawiodła, gra poprawna, acz spodziewałam się czegoś więcej :D być może się rozkręcą :)
 

Piomakusz

New member
Oczywiście, że tak ... to jest podstawa ..... a w tej "robocie" jednym z mistrzów nad mistrze jest "dyrygent Andrea Pirlo" ze swoim zespołem :) .... ostatni mecz to był instruktażowy pokaz gry zespołowej oraz tego jak słabsza teoretycznie drużyna może wygrać mecz :)
Ach si zapomniałem o Włochach - to też kandydat na "czempiona"
 

emisiu

Member
Ciekawostka ze studia niemieckiej telewizji:

- pytanie widza do stacji telewizyjnej:
dlaczego transmisja tegorocznego Mundialu ma nie najlepszą jakość i takie zbyt ciepłe kolory?
- odpowiedź red. prowadzącego:
To skutek konwersji sygnału, ponieważ przekaz jaki otrzymujemy posiada dwunastobitowe kodowanie barw. Z podobnym problemem borykają również inne stacje telewizyjne.

---

Dziwna spraw, bo taka konwersja (o ile to w ogóle prawda) nie powinna stanowić najmniejszego problemu moim zdaniem.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o dyscyplinę taktyczną to chyba nie ma lepszych niż Niemcy. Oni są po prostu perfekcyjni w tym co grają i jak im grać nakazano. To samo jest w niemieckich firmach, są procedury i nikt się nie wychyla. Taki naród i jego mentalność.
A co do fauli i teatru z tym związanego, swego czasu bardzo to eksponowali Włosi. Jak widać popłacało i reszta drużyn zaadoptowała grę aktorską również w swoich taktycznych wytycznych. Dlatego dzisiaj oglądamy to w każdym meczu. Element strategii. A nuż się sędzia nabierze i zagwiżdże.
 

wojtaszek_

New member
Moim skromnym zdaniem mistrzostwo zdobedzie tak druzyna, ktora wygra w finale :)
Niemniej jednak, sa to tylko przypuszczenia.
Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Też mi się podobała Australia.
Przegrali dwa spotkania mi jadą do domu.

Ale bramka Tima Cahilla może zostać bramką mundialu ...
 

matrixabc

Member
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
Wiem, że ZDF ma dużo programów w 720p, ale mecze według mnie są w 1080i, przecież to widać, że jest ostrzejszy obraz.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
w/g mnie dziwne sa te przekazy. piłka jak leci wykonana od bramkarza to na trybunach nie leci ona płynnie tylko smużenie jest czy jak to tam nazwac :/

co do meczów to szkoda mi australii, bo w 1 połowie holandia grała jak druga liga :/

ale to hiszpania robi to już powinni wymienić pół składu ;)
 

matrixabc

Member
Jak możesz widzieć 1080i na oko?.
Ja podaje 720p ponieważ telewizor tak rozkodowuje sygnał ZDF HD i nie wydaje mi się aby ramówka ZDF była w rozdzielczości 720p a w środku sygnał 1080i .W odwrotną stronę to jeszcze mógłbym uwierzyć.
 

bluray

Banned
Mistrz świata - Hiszpania się KOMPROMITUJE.
Mój znajomy expert powiedział w przerwie:
Bez Mesiego hiszpanie nie wiedzą jak grać ...
To nie pomyłka !
To skutek roli Messiego (Argentyna) w FC Barsa.
Kadra krajowa pozbawiona "mózgu" w/w klubu stanowi dziś cień kunsztu piłkarskiego. Kadrowicze to w większości gracze Barsy.

ps.
także mi żal Australii.
Mają wyjazd po dwóch porażkach ale grali b. fajnie.

Czy ktoś z Chile gra w Europie ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry