Battlefield Bad Company 2

Peek

New member
Bez reklam
No generalnie na tym polega destruction 2.0 o_O

Zniszcalność otoczenia jest zaletą, bo stanowi większą interakcje ze światem gry.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Zmusza to do kombinowania, częstego zmieniania pozycji, itd. YES :-D

Co do samego D.2.0 to gra nie ustrzegła się ograniczeń. Z granatnika rozwalę murowaną ścianę, ale brezentowej zasłony i ABRAMS nie ruszy :evil:
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Gdyby D.2.0 było w Uncharted 3 to byłoby pięknie :D Brak zniszczeń to wsumie jedyna wada jak dla mnie w grze od ND.

Co do samego BC2 to poziom zniszczeń to jak dla mnie jedna z największych zalet tej gry ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
No bo to jest charakterystyczna cecha marki, tym zasłynęło 1 Bad Company a w Bad Company 2 druga wersja tego silnika jest po prostu wyborna.
 

wojti12

New member
Gram w singla
Jestem na misji gdzies w lesie i jest epizod jak lece helikopterem. Mam machinegun i mogę strzelac. Za chwile pojawia się drugi helikopter z gwiazda sowiecka i strzela do mnie z jakiejs bazooki, na obrazie widac jak ten helikoper pozniej wybucha i misje jest failed.
Ja strzelam do niego na maksa ale to nic nie pomaga
Jaki jest myk?
 

wojti12

New member
Peek
Dalej stoje
Ja widze tylko jeden helikopter – ten z gwazda sowiecka
Faktycznie ten helikopter zaczyna leciec z dolu , potem się ze mna wyrownuje, ja mu przelatuje przed nosem i on wybucha. W tym momencie mi damage ze 100 robi się 0 i misssion failed.
Probolwalem do niego nawalac ile wlezie, odpadaja mu rozne czesci, wyglada jak wrak ale zakonczenie jest jak wyzej

Możesz jakies szczegoly rozwiazania wrzucic?
 

kapsell

New member
Bez reklam
Wlasnie skonczylem BBC2 i byla to super przygoda. Zdecydowanie bardziej mi podeszlo niz Modern Warfare 2. Jasne, grafika w MW2 wyglada troche lepiej, ale grywalnosc, klimat (kwestia swietnej lokalizacji?) jest po stronie BBC2. Z multi nie mialem stycznosci choc z opini widze ze absolutny szpil.
 

Peek

New member
Bez reklam
Jasne, grafika w MW2 wyglada troche lepiej

To chyba graliśmy w inne gry o_O Człowieku jestem fanem MW, ale przecież grafika dwójki nie dobiega od jedynki a grafika w Bad Company 2 to obecnie najlepsza grafika w FPSach!!!

wojti12

Spróbuj najpierw nawalać na dół, potem jak helikopter się wzniesie na twój poziom to wal w środek (tam jest taki otwór i tam siedzi rusek z Panzerfaustem) potem cały czas nawalaj w helikoper a on się rozwali.
 

Azifrael

New member
To chyba graliśmy w inne gry o_O Człowieku jestem fanem MW, ale przecież grafika dwójki nie dobiega od jedynki a grafika w Bad Company 2 to obecnie najlepsza grafika w FPSach!!!

Moze i w singlu, bo w multi wola o pomste do nieba. Do tego te irytujace doczytywanie tekstur, ale to juz wina samej konsoli i jej ograniczen.
 

kapsell

New member
Bez reklam
To chyba graliśmy w inne gry o_O Człowieku jestem fanem MW, ale przecież grafika dwójki nie dobiega od jedynki a grafika w Bad Company 2 to obecnie najlepsza grafika w FPSach!!!.

No to grales w co innego moze. Ogralem wlasnie multi i tylko sie utwierdzilem. Grafa jest na 100% gorsza niz w MW2 zagleb sie w te pozycje to to dostrzezesz. Choc ecale to nie umniejsza to BBC2
 

dziumik

New member
WITAM :)

Mam małe pytanko do graczy ;)
W multi (podbój) czasami nie moge wydac rozkazu, zastanawiam sie dlaczego? chodzi o rozkaz ataku lub obrony.
Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdro
 

dziumik

New member
Mozna Mozna, na PC wydaje sie rozkaz poprzez nacelowanie na bombsite i wcisniecie "Q", na konsoli poprzez wcisniecie selektu. Nie wiem tylko dlaczego nie mozna czasami takiego rozkazu wydac.
 

PolChicken

New member
Jak jest z DTS'em w BC2? Konsole mam podpiętą optykiem do ampli. W ustawieniach zaznaczone DD oraz DTS. W Killzone 2, Uncharted 2 czy GOW III automatycznie jest DTS. W BC 2 mam DD.
 
Do góry