Amplituner do JBL Studio 2

dante78

Member
Witam,

Szukam amplitunera który pociągnie mi JBL STUDIO 2 (chwilowo jeszcze mam podłogowe JBL TLX8). Temat może był poruszany, ale troszkę czasu minęło od tamtego czasu, może wyszły jakieś nowe opcje. Kierunek w szczególności filmy 60% i muzyka pop, rock, gothic, dance. DLNA, Flac.

Nie mam możliwości odsłuchu, tutaj muszę zdać się na Was. Ktoś poleci, gdzie tanio na raty, online? Budżet max 3k.

pozdrawiam

Na chwilę obecną myślałem nad harman kardon avr 370
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak by były to bym kupował HK. Niestety teraz najwyższy model to AVR171s, lepiej od niego wypada wyprzedażowy SR5010.
 

NoWayJose

New member
Z HK jest taki problem, że nie ma HDMI pass-through w trybie stand-by.

A też się podepnę - czy do JBL Northridge Cinepack (E80 plus reszta do 5.1) jest sens brać coś mocniejszego niż 5010 ewentualnie Onkyo TX-NR656?
W fajnej cenie mogę mieć 6010 (niewiele ponad 3K) ale nie wiem czy to już nie za bogato, a głośników nie planuję zmieniać w najbliższym czasie.

Ostatnio grały z HK AVR460 i całkiem nieźle sobie radziły, ale z racji tego pass-through (a raczej braku) i konieczności przepinania co chwilę kabla przez co uwaliłem złacze w ampli, szukam czegoś co posiada tą funkcję.
 

scorpio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może niewiele wniosę,ale... miałem 6009 i opcję wymiany (po 1,5 miesiąca) z 6009 na 7009 z której skorzystałem .Powiem tak nie warto było dokładać do SR7009 .Moim zdaniem SR6009 bardzo dobry amplituner cena/jakośc.A moc w pomieszczeniu 25m wystarczająca.Podsumowując seria 6009 i pewnie wyżej będzie optymalnym wyborem.
 
Do góry