Ampli do PS3

DOMEL9

New member
Bez reklam
szukam nowego sprzetu do ps3 - ogladam teraz rozne ampli masa sprzetu - szukam czegos optymalnego w sensie maks niezbednych rozwiazan do obslugi ps3 i przyszlego kina domowego oraz tv N ki. bede zbieral kaske ale do 1.5 tys maks na ta chwilke.
Nie jestem audiofilem stereo jest wazne ale nie musi byc marantz hyhyh. No i zdebym mogl podlaczyc N ke jak kupie antene i dekoder to - jakie musi miec dekodery i konwertery ampli - sygnal wejscie wyjscie hdmi bo z ampli na tv sygnaly maja isc a cale audio ma zostawac w ampli zebym nie musial podlaczac optykow itd. No i wzgledem ps3 zeby bylo zgodnie z jej formatami. Za duzo sie naczytalem i mam teraz metlik w glowie pomozcie. :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

damian820927

New member
Bez reklam
Najlepiej wyposażone są Onkyo proponuje 577,607,508,608 powinieneś być zadowolony do PS3 która obecnie ma wsparcie dla odtwarzania materiałów 3D proponuje nowsze xx8.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Dzieki panowie ja znalzlem Yamaha RX-V465 niedroga w miare nowa ma kodery - ale czy wezmie dzwiek po LPCM z konsoli ? nie ma za duzej mocy moje elaki maja 70/100 watt wiec ich nie zajezdzi no i 8 ohm ma yamaha - co sadzicie ? a onkyo znalazlem HT-R538 podobne parametry ale ma wiecej bajerow
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
ano to że onkyo jako jeden z nielicznych ma 4 ohm - niby szczegół ale w razie co nie spalisz wzmaka - pcm po hdmi powinny łyknąć wszystkie :)
yamaha jakoś nigdy mi nie podchodziła - mało mocy i jasne brzmienie
 

killpit

New member
Raczej poszedłbym również w Onkyo jeśli starczy ci kasiorki wal w 508 jeśli zabraknie to 538 będzie idealny i pełne wsparcie dla 3D,1.4HDMI itp... bardziej przyszłościowy.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Dobra powoli zblizam sie do konca - mam taki wybor Denony 1610 1611 1311 Yamaha 456 moze 457 Onkyo 308 albo 538 -no i teraz wlasciwie juz nie wiem co wybrac mmoze uda mi sie je odsluchac ale ogolnie to ktory z nich zagra najlepsze stereo ? Nie wiem czy 3d ma sens wiec te hdmi 1.4 zbedne moze byc - ale pytanie czy w starszych modelach nie ma lepszych komponentow przypadkiem z kolei nowsze moga miec poprawione cechy uzytkowe z poprzednikow dopasowane do podlaczen innych urzadzen. Licze na dobre slowo hyhyhy:blagam:Boje sie o te menu OSD czy to niepotrzebnie nie komplikuje konstrukcji jka dla mniejest zbedne - ja cenie prostote praktycznosc i jakosc bez bajerow
 
Ostatnia edycja:

PeterMac

New member
Bez reklam
denony te modele cienkie, yamaszka równiez, szarpnij sie na onkyo 608 i dobrze zrobisz, albo wez 607 jak nie potrzebujesz hdmi 1.4.
O jakie menu sie boisz :) niczego sie nie bój menu OSD w onkyo jest bardzo przyjazne i proste w obsłudze i szybko sie połapiesz co jest od czego.
Co do bebeszków to onkyo w tych niskich modelach raczej trzyma poziom i najniższe modele cały czas ewoluują w coraz to nowszych modelach.
 
Ostatnia edycja:

DOMEL9

New member
Bez reklam
No widze ze 608 rzadzi - no dodalem go do listy - z drugiej strony niepotrzebne mi 7 kanalow hyhyh a teraz taka mysl: teraz bardziej zalezy mi na stereo to czy nie lepiej kupic uzywany cambrigde audio 540 R - kina domowego i tak nie planuje w ciagu paru lat, a 5.1 kiedys mi wystarczy no i CA to klasowy sprzet ktory bedzie mozna latwiej sprzedac, ma podstawowe kodery, bardzo dobre konwertery CA i dsp no sam nie wiem- a tylko dlatego kupuje ampli zamiast stereo bo cd musze podlaczyc optykiem pod dobry konwerter CA bo moj sony cdp xe510 to juz oldtajmer a ampli stereo sony stracilo barwe po 12 latach. Ps3 podlacze sobie lepszym kablem multiAv bo na optyku mam Sharkoony 5.1 hedset a ten kabel od sony to jakis badziew. albo bede przelaczal optyki - no tu dlatego myslalem o hdmi i jednym podlaczeniu do ampli wszystkiego wiec japonca szukalem - i teraz dalej kombinuje dzieki za opinie koledzy a i nastepne z checia przyjme :blagam:
 
Do góry