Battlefield Bad Company 2

drosophilia

Active member
Bez reklam
tym co napisza na okladkach, prosze sie nie sugerowac. Nie pierwszy raz spotykam sytuacje, ze jest napisane, ze gra obsluguje DTS, a jest max. w DD . W K2 i innych grach DTS chodzi bez problemu. Moizm zdaniem fake i tyle z DTS w BBC 2. W menu audio samej gry nie ma opcji wyboru DTS
 

Rudeford

New member
Sprawa z DTSem w Bad Company 2 wygląda jak w podanym powyżej linku. Wystarczy odznaczyć w ustawieniach audio konsoli DD i mamy DTS. Dlaczego tak jest, to nie wiem, ale ja mam tak po optyku z HK AVR 132 a kumpel po hdmi z Pionieerem:niewiem:
 

PolChicken

New member
To nie jest wtedy ściema z tymi ustawieniami? Wtedy nawet demo split/second odpala mi się z napisem DTS na ampli. Jak się ma sprawa z profilami dźwięku? Ma to wpływ na jego jakość? Mają jakieś wymagania odnośnie sprzętu?
 

jarwlos

New member
Witam.
Mam mały problem. Ze 2 miesiące temu pożyczyłem od znajomego BF BC2. Pograłem i spodobało mi się. Teraz kupiłem swoją grę (nówka) i mam mały problem. Gra zainstalowała się na nowo zajmując dodatkowe miejsce na dysku. Po uruchomieniu nie widzi zaliczonych etapów gry. Wszystko muszę przechodzić od nowa (nie żebym narzekał :) ) Jedynie trofea nie są na nowo zaliczane. Sprawdzałem na różnych poziomach trudności i jest tak samo. Czy gra ma jakieś zabezpieczenia pod kątem indywidualności kopii?? Co może być przyczyną podwójnego zapisu. Boję się, że jak dam usuń dane z poprzedniej instalacji to znikną mi tez zdobyte trofea.
 

vasyndrom

New member
trofea Ci nie znikna o to sie nie boj, jesli gra juz byla zainstalowana to jedyne co mogle sie stac to instalowala patche (jeden prawie 2GB) nie widze innej opcji utraty save'ow, zreszta zobacz pod game saves czy masz zapisany jakis profil gry
 
Do góry