oled 77" do VoD

hashec8

New member
Cześć,

Poszukuję TV do sporego, zaciemnionego salonu. Odległość od TV to 3,5 m.
Jako, że oglądam tylko VoD (Netflix, YouTube, Amazon, HBO, Canal+ itd.) i tylko wieczorem / w nocy, to poszukuję OLED'a o dobrej jakości obrazu.
Do tej pory mam Plazmę Panasonic ST50 i amplituner z kolumnami (nie zależy mi na dobrych głośnikach w nowym TV).
Do TV podłączam też konsolę Nintendo Switch i sporadycznie PC. Lubię system Google - do tej pory korzystałem z przystawki Google Chromecast 4.0, z innymi systemami nie mam doświadczenia.
Budżet to ok. 10k, więc pewnie w grę wchodzą tylko zeszłoroczne lub nawet starsze modele.
Proszę o podpowiedź, co kupić, gdzie, kiedy? Żeby było tanio i dobrze ;-)
 
Cześć, napisz do Kikiego , szukam dokładnie czegoś takiego jak Ty , najbardziej rozsądna propozycja w tym rozmiarze to LG C3.
 

luck76

Well-known member
Cześć,

Poszukuję TV do sporego, zaciemnionego salonu. Odległość od TV to 3,5 m.
Jako, że oglądam tylko VoD (Netflix, YouTube, Amazon, HBO, Canal+ itd.) i tylko wieczorem / w nocy, to poszukuję OLED'a o dobrej jakości obrazu.
Do tej pory mam Plazmę Panasonic ST50
Jaką przekątna tej plazmy? Przypomnij proszę, jak seria ST plasowała się w szeregu modeli plazm Panasonic? Co skłania Cię do przesiadki?
 

hashec8

New member
@luck76 przekątna 50". Do przesiadki skłania mnie właśnie mały (jak na dzisiejsze czasy) rozmiar. Mam już ten tv 11 lat i jakościowo jest super. Nawet oryginalne baterie w pilocie jeszcze działają :)
@wlochatybilly też tak myślę. Rozważałem jeszcze lg g2, Samsunga s90c i sony a80k, ale chciałem poznać Wasze opinie.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
jak seria ST plasowała się w szeregu modeli plazm Panasonic?
ST50 ,GT50 ,VT50 ...gdzie ST to była najniższa ,podstawowa seria a VT najwyższa. Najwyższa pod warunkiem ,że w "piędziesiątkach" nie było serii ZT .A tego akurat nie pamiętam.
W serii "60" ,czyli ostatniej serii plazm Panasonica było analogicznie-ST ,GT ,VT i top of the top, referencja czyli ZT .
Sam mam działającą 55ST60 i ten telewizor nawet jak na dzisiejsze standardy gra całkiem fajnie. Szczególnie w kwestii odwzorowania kolorów ,ich naturalności czy płynności ruchu.
 

luck76

Well-known member
ST50 ,GT50 ,VT50 ...gdzie ST to była najniższa ,podstawowa seria a VT najwyższa. Najwyższa pod warunkiem ,że w "piędziesiątkach" nie było serii ZT .A tego akurat nie pamiętam.
W serii "60" ,czyli ostatniej serii plazm Panasonica było analogicznie-ST ,GT ,VT i top of the top, referencja czyli ZT .
Sam mam działającą 55ST60 i ten telewizor nawet jak na dzisiejsze standardy gra całkiem fajnie. Szczególnie w kwestii odwzorowania kolorów ,ich naturalności czy płynności ruchu.
Sam miałem G20, oddałem jakiemuś przybyszowi z UA do gry na PS
 

hashec8

New member
Dzięki za odpowiedzi. Orientujecie się może czy szykują się jakieś promocje na zeszłoroczne modele w związku z premierą nowych? Warto jeszcze poczekać z zakupem?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie promocje już się pojawiły i niktóre się już zamknęły i ich nie będzie.
Napisz na PW.
 
Do góry