Zv,rv

pluskwapl

New member
Zv,Rv

Witam wszystkich ponownie!
Powoli wchodzą do sprzedaży nowe modele Toshiby: ZV i RV.
Czy ktoś mógłby przybliżyć te modele? Chodzi mi przede wszystkim o porównanie do modelu ZF.
Byłem już zdecydowany na 46 ZF355 ale słyszałem o wadzie panelu w tym modelu. Ciekawi mnie to, czy RV i ZV mają ten sam panel w wielkości 46'. Biorąc pod uwagę różnicę kontrastu powinien to być inny panel, ale nie jestem pewien. Poza tym przydałyby się inne porównania.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

pluskwapl

New member
No nie , nikt nic nie wie na ten temat?
Sam szperałem i na Toshiba.DE jest co nieco napisane zarówno o modelu RV jak i ZV. Z tego co wyczytałem (niestety nie znam niemieckiego i muszę się wiele domyślać) główne różnice od ZF to dostępny w nowych modelach tryb do oglądania gier tzw. Game Modus/Pc Modus oraz czujnik natężenia oświetlenia oraz systam Resolution + w modelu ZV. Innymi róznicami oprócz obudowy są głośniki nie ONKYO o mniejszej mocy i mniejsze zużycie energii telewizora zarówno w stanie czuwania jak i podczas pracy.
Niestety nic nie wyczytałem jakie są w nowych modelach matryce! Jest napisane "LCD panel". Ale jaki?
W digitalo.pl jest już 46 RV555DG za niecałe 4k pln czyli taniej niż 46 ZF.
Czyli teoretycznie jest gorszy!ZV jeszcze nie ma.

Jak dla mnie to różnice pomiędzy ZF a RV są na korzyść RV.
Czy państwo podzielacie moje danie i czy ktoś już widział RV w akcji i może go porównać do ZF?
Pozdrawiam.
 
Do góry